Викуп (скупка) каталізаторів Луганськ

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз: +38(093) 541-98-20

Ми приймаємо відпрацьовані каталізатори з Луганська Новою Поштою. Щоб оформити здачу, вам потрібно звернутися до наших менеджерів за телефоном. Вони повідомлять вам, яку інформацію потрібно надати, щоб дізнатися про приблизну вартість цього пристрою. Якщо ви шукаєте скупника за запитом продам каталізатор, то ви звернулись, куди потрібно.

Переваги нашої компанії полягають у наступному:

  • ми працюємо оптом та в роздріб,
  • пропонуємо найкращі умови співпраці як на разовій, так і на постійній основі,
  • приймаємо каталізатори навіть поштою (вам не потрібно самостійно їхати нікуди),
  • у нас найвищі виплати та заслужено позитивна репутація,
  • співпрацюємо зі СТО,
  • ви отримуєте інформаційну підтримку наших спеціалістів,
  • приймаємо каталізатори від усіх марок авто та в будь-якій кількості,
  • оперативно виплачуємо високу винагороду за кожен зданий каталізатор.

Не зберігайте старі каталізатори від автомобілів, вони можуть принести вам гарний зиск, якщо ви здасте їх нам. Прийом та утилізація відпрацьованих каталізаторів – наша спеціалізація. Звертайтеся до нас і ви переконаєтеся у вигідності цієї пропозиції.

Прайс на скупку каталізаторів

Тип приладу Одиниця вимірювання Аналіз Вартість грн.
Дизельний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Керамічний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Американський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Французький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Німецький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Японський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Сажевий фільтр
за кілограм XRF
Після XRF аналізу

Продать катализатор Луганск

Каталізатори цінуються через те, що в них використовуються цінні метали. Конструкція каталізатора досить проста, але він виконує дуже важливу функцію. Каталізатор здатний шкідливі для людини гази (наприклад, окису вуглецю СО та оксиди азоту NO і NO2) перетворювати на газоподібний азот N), вуглекислий газ СО2 і водяну пару. І це можливо завдяки проходженню всередині певних хімічних реакцій. Ці реакції відбуваються завдяки спеціальній речовині – каталізатору, якою може використовуватися платина, паладій або родій.

Чому каталізатор може виходити з ладу

Каталізатор добре виконує свою функцію за високих температур. Але якщо стільники каталізатора засмітилися, це призводить до затримки газів, зниження тяги авто, плавлення сотів та інших несправностей. Новий каталізатор розрахований на 100–150 тис. км пробігу. Його головним ворогом виступає неякісне паливо та погані дороги. Адже в багатьох моделях начинки каталізатора складаються з кераміки, яка може пошкодитися при ударі. У таких випадках варто звернутися до спеціалізованого сервісу, де майстри вилучать старий каталізатор і замінять його на потрібну запчастину. А відпрацьований каталізатор ви завжди можете здати нам за найкращою ціною.