Викуп (скупка) каталізаторів TRABANT

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз: +38(093) 541-98-20

Ми приймаємо каталізатори від автомобілів TRABANT за найвищими цінами. На нашому СТО можна зробити спектральний аналіз пристрою. Також, якщо вам потрібен ремонт вихлопної системи, видалення каталізатора, встановлення пламегасника та інші послуги, все це можна отримати на нашому СТО за найвигіднішими цінами.

Автомобілі Trabant перестали випускатися на початку 1990-х років. Саме в цей час вчені всього світу були стурбовані шкідливістю токсичних речовин від переробленого автомобілями палива. Перші економії обмежили викид кількості шкідливих речовин в атмосферу та контролювали якість палива.

Прайс на скупку каталізаторів

Тип приладу Одиниця вимірювання Аналіз Вартість грн.
Дизельний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Керамічний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Американський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Французький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Німецький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Японський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Сажевий фільтр
за кілограм XRF
Після XRF аналізу

Автомобілі Trabant – це легендарна марка, яка сьогодні вже не випускається, але залишилася в серцях багатьох шанувальників. Вона стала символом цілої держави, оскільки випускалася у Східній Німеччині (НДР) з 1957 по 1991 рр. Багато любителів антикваріату досі володіють екземплярами цього автомобіля. Є такі, що залишили модель без змін, а дехто тюнінгував її під сучасні вимоги.

Особливостями машини є: її мала вага – всього 600 кг, повітряне охолодження двигуна, відсутність бензонасосу та використання у конструкції дюропластових панелей. Все це зробило автомобіль легендарним. Автомобіль звичайно не конкурує з сучасними моделями, але він особливий і цінуватися як антикваріат.

Навіщо потрібний каталізатор і як він працює?

Продать катализатор Trabant / Трабант

Каталізатори почали встановлювати на автомобілі для зниження токсичності вихлопних газів. Проста конструкція автомобіля Трабант не передбачала такого пристрою. Але сьогодні діють норми екологічності палива та вихлопів “Євро-5” та “Євро-6”, тому деякі власники вирішують обладнати свій автомобіль каталізатором.

Каталізатор за своєю сутністю – це резонатор, який також виконує роль фільтра та перетворювача шкідливих газів. Каталітичною речовиною виступає тонкий шар певного сплаву. Це може бути родій, паладій, золото. Серцевина каталізатора виготовлена ​​з кераміки у вигляді сот, що дозволяє максимально збільшити площу взаємодії. Хімічна реакція відбувається з частинками кисню, складніші токсичні речовини розщеплюються на прості та нешкідливі. Температура за рахунок проходження хімічних реакцій підвищується, тому часто називають спалюванням відпрацьованих газів.

В нас ви можете здати каталізатор, Київ.

Ремонт каталізаторів, їх заміна, встановлення

Ремонт каталізаторів краще проводити у спеціалізованому центрі, такому як наш. Справа в тому, що тут ви отримаєте комплексний підхід за найвигіднішу вартість. Також наявність запчастин суттєво скорочує час ремонту. На нашому СТО ви отримуєте гарантію та можливість здати старий каталізатор за найвигіднішою ціною.

Щоб продовжити життя двотактного двигуна Трабанта, багато власників додавали масло в паливо. Дим із вихлопної виходив блакитний, але в сучасному світі це неприпустимо. Тому, якщо ви є власником цього легендарного антикваріату, зверніться до нас для перевірки його системи вихлопу, грамотного ремонту та продовження життя.