Викуп (скупка) каталізаторів Запоріжжя

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз: +38(093) 541-98-20

Якщо ви видалили каталізатор з автомобіля і не знаєте, що з ним робити, ми раді запропонувати послуги з викупу каталізаторів з різних марок авто. Наша компанія Ікат уже багато років на ринку України займається цим питанням.

Тому ми пропонуємо дуже прості та вигідні умови зі скупки б/в каталізаторів.

  • Працюючи з нами, ви можете бути впевнені в чесності виплат.
  • У нас найвищі ціни на скупку відпрацьованих автокаталізаторів в Україні.
  • Наші майстри можуть проконсультувати вас з усіх питань, що виникають у зв’язку з каталізатором.
  • Ми приймаємо каталізатори оптом та в роздріб.
  • Пропонуємо послугу демонтажу каталізатора у Києві на наших СТО.
  • Наші спеціалісти проводять швидкий та точний аналіз пристрою на сучасному обладнанні.
  • Ми робимо виплати без затримок зручним для вас способом.
  • Пропонуємо хороші умови для разового та постійного співробітництва для представників з усіх міст України.

Якщо ви вирішили здати каталізатор (Київ), зверніться до нас. Викуп каталізаторів у Запоріжжі ми проводимо віддалено за допомогою служб доставки (Нова Пошта). Попередньо зв’язавшись з нами по телефону, ви отримаєте приблизну оцінку вашого каталізатора по фото. Якщо ви маєте запитання, ми з радістю на них відповімо. Звертайтеся.

Прайс на скупку каталізаторів

Тип приладу Одиниця вимірювання Аналіз Вартість грн.
Дизельний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Керамічний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Американський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Французький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Німецький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Японський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Сажевий фільтр
за кілограм XRF
Після XRF аналізу

Дивіться також продати сажеавий фільтр швидко й якісно.

Чому каталізатор виходить із ладу?

Заявлений виробником термін служби каталізатора переважно дорівнює 100-150 тис. км пробігу автомобіля. Але кожен окремий випадок слід розглядати індивідуально, тому що на роботу каталізатора сильно впливають зовнішні фактори. Наприклад, згубним для роботи може стати етильований бензин, паливо низької якості, поганий стан доріг та інші фактори експлуатації.

Продать катализатор Запорожье

Основною і найпоширенішою проблемою виходу з ладу каталізатора залишається його засмічення або забивання дрібними частинками, сажею та іншими елементами, що не згоріли. Каталізатор працює як прогресивний фільтр, у якому відбуваються хімічні реакції. Зроблено це у тому, щоб шкідливі токсичні поєднання азоту і вуглецю розщеплювалися на прості нешкідливі компоненти. Щоб запустити таку реакцію, використовуються рідкісні метали з групи паладію або родію. Саме вони найбільше цінуються у каталізаторі. Оскільки цей метал є дорогим, то виробникам вигідно, щоб його не викидали, а повертали у виробництво шляхом утилізації старих каталізаторів. Наша компанія займається скуповуванням та утилізацією старих каталізаторів, чим також сприяє зменшенню шкоди для навколишнього середовища.

Коли каталізатор варто видалити з автомобіля?

Ознакою несправного/забитого каталізатора є зниження потужності автомобіля в сукупності з такими факторами як зміна кольору диму з вихлопної, збільшенням витрати пального та “плаваючими” оборотами двигуна. Звичайно ж, краще звернутися до професіоналів і провести діагностику, а потім вже приймати рішення. Сам автомобіль повідомить вам про несправність чеком, що світиться.

Ви можете видалити старий каталізатор замінивши його новим або аналогічним дешевшим пристроєм. Якщо вас цікавить це питання, телефонуйте нам або приїжджайте на наше СТО.