Викуп (скупка) каталізаторів Житомир

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз: +38(093) 541-98-20

Здати каталізатор у Житомирі можна швидко та з вигодою. Наша компанія протягом багатьох років займається скуповуванням відпрацьованих каталітичних нейтралізаторів автомобілів різних марок. Ціна залежить від кількох факторів: року випуску, стану пристрою та його марки.

Ми займаємося скупкою автомобільних нейтралізаторів, де в наших автомайстернях можна отримати повний перелік послуг з обслуговування вихлопної системи. Але якщо ви знаходитесь в іншому місті, то завжди можна скористатися послугами перевізника (наприклад, “Нова Пошта”), щоб відправити нам каталізатор. У цьому немає жодного ризику. Ми багато років працюємо на ринку України та заслужили репутацію надійних та чесних партнерів для своїх клієнтів. Багато фірм працюють із нами оптом. Ви завжди можете зв’язатися з нами по телефону, щоб уточнити питання, що вас цікавлять.

Наша компанія зі скупки каталізаторів пропонує:

  • Найвищі виплати на ринку України.
  • Прозорі умови співробітництва.
  • Швидкі виплати.
  • Безкоштовні консультації.
  • Допомога наших співробітників та менеджерів.
  • Оперативність у угоді.
  • Оптове та роздрібне співробітництво.

Ми здійснюємо викуп б/в каталізаторів на постійній основі. У нас завжди можна отримати слушну пораду щодо відпрацьованого каталізатора. Ми працюємо у суворій відповідності до закону та правил екології. Якщо вас цікавить питання скупки каталізаторів, зв’яжіться з нами по телефону або в інший спосіб.

Прайс на скупку каталізаторів в Житомирі

Тип приладу Одиниця вимірювання Аналіз Вартість грн.
Дизельний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Керамічний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Американський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Французький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Німецький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Японський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Сажевий фільтр
за кілограм XRF
Після XRF аналізу

Навіщо здавати старий каталізатор?

Багато власників автомобілів роками зберігають відпрацьовані каталізатори у гаражах чи десь ще. Але це зовсім невигідне використання цього пристрою. Дана деталь повинна працювати на автомобілі, виконуючи свою основну функцію – очищення вихлопних газів, або бути утилізованою відповідно до екологічних вимог.

Здаючи нам каталізатор, ви можете бути впевнені, що його утилізують належним чином. Ви ж отримуєте за це грошову компенсацію, яка може бути значною.

Продать катализатор Житомир

Звичайно, вартість каталізатора коливається в залежності від стану, способу експлуатації, терміну використання, марки авто і т.д. Але здати каталізатор на переробку у будь-якому разі вигідніше, ніж зберігати у гаражі.

Особливо варто прискорити процес здавання каталізатора, якщо він має механічні пошкодження. Токсини з нього можуть потрапляти назовні та отруювати територію погано впливаючи на здоров’я людей та навколишнє середовище. Тому наша робота вигідна всім: продавцям, покупцям та екології.

Багато фірм намагаються скуповувати каталізатори, але ми пропонуємо реально вигідні чесні ціни, оскільки працюємо без посередників. Приблизний розмір компенсації ви можете дізнатися зв’язавшись з нами зручним для вас способом (телефоном, електронною поштою, зворотною формою зв’язку).

Відгуки про нашу компанію показують, що клієнти нам довіряють. Ми працюємо як оптом, так і в роздріб. Тому, звертайтеся до нас і ви зробите гарну справу з вигодою для себе.