Викуп (скупка) каталізаторів Донецьк

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз: +38(093) 541-98-20

Каталізатори, які вийшли з ладу, для багатьох автовласників стають головним болем, оскільки багато хто не знає, куди їх подіти. Використаний каталізатор містить багато токсичних речовин, тому він не підлягає звичайному здаванню на металобрухт і не може відправитися на звалище. Але ми пропонуємо відмінне та прибуткове рішення – прийом каталізаторів, Київ, Донецьк та у всіх містах України.

Звертаючись до нас, ви отримуєте:

  • Підтримку наших фахівців у всіх питаннях, що стосуються каталізаторів.
  • Вигідну угоду щодо здачі каталізатора за гідну грошову винагороду.
  • За необхідності – демонтаж каталізатора з машини.
  • Ясність і чесність в угоді.
  • Швидку діагностику пристрою та визначення його вартості.
  • Оперативність із нашого боку.
  • Прийом каталізаторів у будь-якій кількості та від різних авто.

Не відтягуйте здачу старого каталізатора. Зберігання в гаражі не принесе прибутку, а так як прилад токсичний, то його краще позбутися швидше. Наші фахівці допоможуть вам зробити це правильно та вигідно.

Прайс на скупку каталізаторів

Тип приладу Одиниця вимірювання Аналіз Вартість грн.
Дизельний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Керамічний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Американський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Французький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Німецький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Японський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Сажевий фільтр
за кілограм XRF
Після XRF аналізу

Каталізатори покликані очищати вихлопні гази від токсичних речовин і перетворювати шкідливі сполуки газів на нешкідливі. Це досягається завдяки проходженню всередині каталізатора відповідних хімічних реакцій. Внутрішні стільники каталізатора мають спеціальне напилення з рідкісних металів. Тому правильна утилізація каталізатора вигідна всім сторонам – власникам авто, виробникам та навколишньому середовищу.

Продать катализатор Донецк

Чому варто вибрати нашу компанію?

Ми є на ринку вже багато років. Наші фахівці надали тисячі консультацій автовласникам різних автомобілів, від недорогих вітчизняних і до преміальних. Кожен каталізатор має свою ціну, яка залежить від ступеня зношування, засміченості, наявності цінних металів тощо.

Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені в чесності та швидкому отриманні своєї грошової винагороди. Багато клієнтів почали звертатися до нас постійно. Ми працюємо як оптом, так і в роздріб. Можемо запропонувати співпрацю СТО та приватним власникам автомайстерень.

Ще однією нашою перевагою є те, що ми працюємо з усіма областями України, приймаємо каталізатори Новою Поштою, надаємо телефонні консультації. Нам довіряють тисячі автовласників і вони роблять правильний вибір, тому що у нас найвищі виплати та найпрозоріші умови співпраці.

Звертайтеся до нас і ми завжди знайдемо для вас слушну пораду і допоможемо позбавитися старого каталізатора.