Викуп (скупка) каталізаторів Дніпро

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз: +38(093) 541-98-20

Якщо каталізатор автомобіля пошкоджений або вичерпав свій ресурс, його варто видалити і замінити новим надійним пристроєм. Але що робити зі старим каталізатором? Його не можна викидати, а на звичайних пунктах брухту такі вироби не приймають. Саме тому наша компанія займається виключно каталізаторами, їхньою скупкою та продажем.

У всіх великих містах, таких як Дніпро, існують пункти прийому каталізаторів. Але наша компанія пропонує свої послуги навіть по області та невеликих населених пунктах. Ви завжди можете зв’язатися з нами по телефону та обговорити умови прийому старого каталізатора, а потім надіслати його нам перевізником. І це справді вихід для багатьох власників авто.

Ми пропонуємо кращі ціни за вживані каталізатори і можемо приймати їх у будь-якій кількості. У нас найкращі виплати та прозорі умови угоди. Звертайтеся до нас і ви самі переконаєтеся в цьому.

Скупка каталізаторів (Київ) також проходить на спеціалізованих пунктах прийому. Телефонуйте, щоб дізнатися деталі.

Прайс на скупку каталізаторів

Тип приладу Одиниця вимірювання Аналіз Вартість грн.
Дизельний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Керамічний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Американський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Французький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Німецький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Японський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Сажевий фільтр
за кілограм XRF
Після XRF аналізу

Що ж таке каталітичний нейтралізатор і чому його не можна викидати? Справа в тому, що це свого роду фільтр, який затримує шкідливі речовини із вихлопних газів. А завдяки напиленню із цінних металів він ще й здійснює хімічне розщеплення шкідливих сполук на нешкідливі. Тому каталізатор цінний для автомобіля пристрій, а його залишки можна вигідно продати.

Утилізація каталізаторів

Продать катализатор Днепр (Днепропетровск)

Утилізація каталізатора дуже кропітка справа, але її необхідно виконувати, щоб не забруднювати навколишнє середовище і максимально використовувати цінні сплави. Ми займаємося скуповуванням каталізаторів вже багато років. Наші фахівці завжди готові надати потрібну консультацію, допомогти у вирішенні проблеми. Професійне обладнання дозволяє нам швидко та якісно виконувати свою роботу, а багаторічний досвід дозволив заслужити на хорошу репутацію по всій Україні.

Якщо ви шукаєте, де вигідно здати каталізатор від автомобіля, то ми готові вам допомогти на прозорих умовах. Ще недавно багато автовласників і не підозрювали, що старий пристрій може бути цінним і за нього можна отримати хороші гроші. Ми інформуємо населення, що каталізатори потрібно здавати. На сьогодні ми працюємо з усіма містами, приймаємо каталізатори по всій Україні та пропонуємо найвищі виплати. Якщо виживете у Дніпрі чи області, сміливо звертайтесь до нас і ми детальніше проінформуємо вас, як можна здати каталізатор у вашому місті.

Ціна на каталізатори, що відслужили, в кожному випадку обмовляється індивідуально виходячи з певних параметрів, наприклад, марки авто, ступеня зносу, наявності в ньому цінних металів і т.п. Також можна здати каталізатори оптом, якщо ви СТО, сервіс з ремонту тощо.