Викуп (скупка) каталізаторів LAND ROVER

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз:+38(098) 541-98-20

Автомобільний каталітичний перетворювач ланд ровер – це простий, проте вельми ефективний пристрій, що виконує важливу функцію. Необхідність у таких пристроях з’явилася у зв’язку з посиленням екологічних стандартів. Вони призначені для спалювання газів вихлопу і скорочення рівня їх згубності. Каталізатори є на сьогоднішній день вже неодмінним елементом для всіх сучасних автомашин.

В даний час у всіх розвинених країнах спостерігається різке зростання кількості машин. Вже нікого не дивують постійно завантажені траси і автомобільні пробки, що розтягнулися на кілька кілометрів. Вже давно вчені говорять, що автомобільні вихлопи в подібному кількості різко погіршують екологію. Це послужило підставою для формування нових норм якості палива, який отримав найменування «Євро».

 

Викуп каталізаторів, Київ, проводиться нашою компанією за найкращими цінами.

Прайс на скупку катализаторів

Тип приладу Одиниця вимірювання Аналіз Вартість грн.
Дизельний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Керамічний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Американський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Французький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Німецький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Японський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Сажевий фільтр
за кілограм XRF
Після XRF аналізу

Принципових коректив в конструкції машин, які були обумовлені необхідністю відповідності новим різновидам палива «Євро-4» і «Євро-5», не відбулося, їх тільки доповнили каталітичними перетворювачами. Вони дозволяють очистити вихлопні гази від шкідливих речовин. Стало бути, видалення каталізатора спричинить збільшення шкідливості вихлопних газів.

Продати каталізатор Land Rover / Ленд РоверСТО реалізує ( викуповує ) каталізатори:

  • Defender
  • Discovery
  • Freelander
  • Hardtop
  • Range Rover
  • Range Rover Sport

Конструкція автомобільного каталітичного перетворювача ленд ровер.

Кількість в вихлопних газах шкідливих речовин визначається спеціально встановленими стандартами. До найбільш пагубних складових у вихлопі слід віднести:

  • Монооксид вуглецю;
  • Вуглеводні, які є основою міського смогу;
  • Оксиди азоту.

З уроків з хімії нам відомо, що каталізатор – це хімічна речовина, яка, не змінюючи властивостей, прискорює реакцію; точно такі функції виконує і каталітичний перетворювач автомобільний. У машині каталізатор представляє з себе керамічну камеру, покриту металевим каталізатором. При надходженні вихлопних газів в перетворювач виникає реакція, що приводить до істотного скорочення вмісту токсичних речовин.

Ціна каталізатора визначається складністю його конструкції. Найкраще з роллю металевого каталізатора справляються золото, паладій, а також родій. Застосування подібних дорогих металів помітно здорожує собівартість обладнання, у зв’язку з чим їм в наш час підшукується альтернативне рішення. Найефективнішою була визнана система, яка складається з 3, один за іншим встановлених каталізаторів. Кожен з них використовується для очищення того чи іншого типу речовин. Через більш складного пристрою заміна каталізатора теж помітно ускладнюється, тому виробляти її краще в спеціалізованих центрах.

Найкращі варіанти відновлення несправного каталізатора ланд ровер.

Як і будь-який пристрій перетворювач має конкретний термін експлуатації, використання несправного пристрою загрожує передчасним зносом двигуна і спотворенням його функціональних якостей. Чи впорається з такою проблемою в стані заміна або ж ремонт каталізатора. Але ціна такого устаткування досить висока. Викуп каталізатора – це послуга, яку надає наша компанія. За знятий нашими механіками каталізатор ви отримаєте матеріальну компенсацію. Після чого у нас можливо придбати за вигідними цінами новий пристрій. Представляються нами умови покупки каталізатора вигідні, насамперед, нашим клієнтам і вважаються найбільш оптимальними.