Викуп (скупка) каталізаторів MITSUBISHI

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз:+38(098) 541-98-20

Автомобільний каталітичний перетворювач Мітсубісі, незважаючи на досить просту конструкцію, реалізує дуже важливу функцію. Потреба в таких пристроях виникла у зв’язку з посиленням екологічних вимог. Головне призначення автомобільного каталітичного перетворювача полягає в спалюванні газів вихлопу, завдяки чому скорочується кількість шкідливих речовин, що потрапляють у навколишнє середовище. І тепер всі нові автомобілі в обов’язковому порядку комплектуються такими пристроями.

В даний час кількість автомобільного транспорту збільшується мало не щодня. Вже ледь кого дивують постійно завантажені дороги та автомобільні пробки, що розтягнулися на кілька кілометрів. За твердженням вчених, нинішня кількість автомобільних вихлопних газів таке, що навколишньому середовищу завдається колосальна шкода. В якості оптимального варіанту вирішення такої проблеми було створено паливо «Євро», якість якого відповідає всім екологічним нормам.

Прайс на скупку катализаторів

Тип приладу Одиниця вимірювання Аналіз Вартість грн.
Дизельний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Керамічний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Американський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Французький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Німецький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Японський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Сажевий фільтр
за кілограм XRF
Після XRF аналізу

Потреба відповідності паливу «Євро-4» і «Євро-5» стала причиною деяких змін в устрої автомашин – а саме, їх комплектація була посилена каталітичними перетворювачами. За допомогою їх здійснюється очищення вихлопу від токсичних речовин до дозволених значень. Оскільки дане пристосування ніяк не впливає на безпеку руху, то за бажанням може бути здійснено видалення каталізатора, однак треба розуміти, що токсичність вихлопних газів в результаті цього заходу серйозно підвищиться.

Продати каталізатор Mitsubishi / МітсубішіМи працюємо з такими моделями Митсубиши:

 • 3000 GT
 • Carisma
 • Colt
 • Lancer
 • Eclipse
 • Evolution
 • Galant
 • Grandis
 • L200
 • Outlander XL
 • Pajero Sport
 • Space Star
 • Space Wagon

 

Будова автомобільного каталітичного перетворювача в Мітсубісі.

Згідно з розробленими стандартами, шкідливі речовини в вихлопі повинні бути знижені до відомого показника. До найбільш шкідливих складовим вихлопних газів слід зарахувати:

 • Чадний газ
 • Вуглеводні (основний елемент міського смогу);
 • Оксиди азоту.

Каталізатор отримав дане найменування через характеристик хімічної речовини, яке починає або прискорює реакцію, однак сам при цьому залишається в первісному стані. Каталітичний перетворювач має досить простий пристрій, його основу складає керамічна камера, яка покрита особливим металевим каталізатором. Зменшення вмісту шкідливих речовин є підсумком реакції, в яку вступають вихлопи, потрапляючи в камеру.

Автомобільні перетворювачі мають різні системи, чим і визначена ціна каталізатора. Спершу в ролі металевого каталізатора застосовувалися золото, паладій або родій. Дані метали зараховуються до розряду дорогих, і щоб зменшити вартість самого виробу зараз синтезуються альтернативні речовини. У нинішніх авто в більшості випадків встановлюється система з трьох перетворювачів, які мають послідовне з’єднання. У кожному відбувається очищення від того чи іншого типу токсичних речовин. Через таку конструкцію заміна каталізатора також помітно ускладнюється, тому здійснювати її краще за допомогою професіоналів.

Оптимальні варіанти заміни поламаного каталізатора в Мітсубісі.

Як і будь-яке інше пристрій в автомобілі, перетворювач рано чи пізно може зіпсуватися, через що погіршується робота двигуна і зростає його знос. Виправити ситуацію можливо, під час виконавши заміну або ремонт каталізатора. Однак ціна подібного пристосування досить недешева. Викуп каталізатора – це послуга, яку реалізує наша фірма. У нашій компанії швидко знімуть вийшов з ладу каталізатор, за який ви вдобавок отримаєте компенсацію. Після чого у нас можливо купити за вигідними цінами новий пристрій. В даний час це один з найкращих варіантів провести заміну несправного каталізатора.

Продати сажовий фільтр можна з вигодою для себе!

 

Маркування для катализаторів MITSUBISHI

 Ціна, $

AAH Після XRF аналізу
CY Після XRF аналізу
DD Після XRF аналізу
EM Після XRF аналізу
SJ Після XRF аналізу
TB Після XRF аналізу
UF Після XRF аналізу
2a Після XRF аналізу
2s Після XRF аналізу
2u Після XRF аналізу
3p Після XRF аналізу
4d Після XRF аналізу
5c Після XRF аналізу
6g Після XRF аналізу

Остаточну вартість ви дізнаєтесь після XRF аналізу.