Викуп (скупка) каталізаторів PONTIAK

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз:+38(098) 541-98-20

Автомобільний каталізатор Понтіак має досить просту конструкцію, проте це не заважає йому виконувати дуже важливі функції. Необхідність в даних пристроях з’явилася у зв’язку з посиленням екологічних стандартів. Вони дозволяють скоротити викиди токсичних газів в атмосферу в процесі згоряння палива. Сьогодні у великих містах майже неможливо побачити автомобілі, неоснащені каталізаторами, окрім старих моделей.

Збільшення кількості автомобілів є незмінним ознакою майже всіх розвинених країн світу. Величезний потік машин на заміських трасах і багатогодинні пробки на вулицях мегаполісів вже всім звичні. Вже давно вчені говорять, що автомобільні вихлопи в подібному кількості різко погіршують екологію. В якості оптимального варіанту вирішення даної задачі було розроблено паливо «Євро», рівень якості якого відповідає всім екологічним стандартам.

Скупка каталізаторів відбувається в нашій компанії згідно прайсу.

Прайс на скупку катализаторів

Тип приладу Одиниця вимірювання Аналіз Вартість грн.
Дизельний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Керамічний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Американський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Французький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Німецький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Японський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Сажевий фільтр
за кілограм XRF
Після XRF аналізу

Необхідність відповідності паливу «Євро-4», а також «Євро-5» стала причиною деяких перетворень в пристрої автомашин – зокрема, їх комплектація була доповнена каталізаторами. За допомогою їх виконується очищення вихлопу від шкідливих речовин до допустимого рівня. Щоб токсичність вихлопних газів не збільшилася, видалення каталізатора вкрай не бажано.

Опис і призначення головних елементів автомобільного каталізатора Понтіака.

Продати каталізатор Pontiak / ПонтіакКількість в вихлопних газах токсичних речовин визначається спеціально розробленими стандартами. Найбільш шкідливими визнані:

  • Чадний газ
  • глеводні (головний компонент смогу);
  • Оксиди азоту.

Каталізатор отримав своє найменування завдяки особливостям хімічної речовини, яке викликає або ж прискорює реакцію, але сам при цьому зберігається незмінним. Каталітичний перетворювач має досить просту конструкцію, його основу складає керамічна камера, покрита особливим металевим каталізатором. Зменшення обсягів шкідливих речовин є підсумком реакції, в яку вступають вихлопні гази, проходячи через даний пристрій.

Ціна каталізатора обумовлена складністю його конструкції. Найкраще з роллю металевого каталізатора справляються такі метали, як золото, паладій, а також родій. Ці метали відносяться до категорії дорогих, та з метою скоротити вартість готового пристосування тепер створюються альтернативні матеріали. Автомобільні каталізатори останніх моделей представляють собою послідовність трьох каталізаторів. У кожному здійснюється очищення від того чи іншого виду токсичних речовин. Через більш складної системи заміна каталізатора також помітно ускладнюється, в зв’язку з чим виконувати її доцільніше у відповідних центрах.

Основні причини виходу з ладу автомобільного каталітичного перетворювача в понтіаку.

Як і всяке обладнання перетворювач має відповідний термін служби, використання вийшовшого з ладу пристрої загрожує достроковим зносом мотора і погіршенням його функціональних параметрів. У подібному випадку потрібний ремонт каталізатора або його заміна. Але ціна даного елемента досить недешева. Викуп каталізатора – це послуга, яку реалізує наша фірма. Якщо ви прийдете до нас, то ми заплатимо гроші за що вийшов з ладу перетворювач і допоможемо його демонтувати. У нас же ви маєте можливість купити новий пристрій, причому за дуже вигідними цінами. Пропоновані нами умови покупки каталізатора вигідні, в першу чергу, нашим клієнтам і є самими оптимальними.