Викуп (скупка) каталізаторів PORSHE

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз:+38(098) 541-98-20

Автомобільний каталітичний перетворювач має досить просту конструкцію, що втім не заважає йому виконувати дуже важливі функції. Необхідність у подібних пристроях з’явилася у зв’язку з посиленням екологічних вимог. Вони призначені для спалювання вихлопних газів і мінімізації рівня їх токсичності. Каталізатори є на сьогоднішній день вже неодмінним пристроєм для всіх автомобілів.

У наш час в будь-якій розвиненій державі спостерігається стрімке зростання кількості автомашин. Дороги великих населених пунктів цілодобово завантажені, а пробки в годину пік стали звичайним явищем. Вже багато років учені стверджують, що автомобільні вихлопні гази в такому обсязі різко погіршують екологію. Дана обставина стала причиною розробки норм рівня якості пального та екологічної відповідності, воно тепер відоме як “Євро”.

Наша компанія здійснює прийом каталізаторів згідно прайсу.

Прайс на скупку катализаторів

Тип приладу Одиниця вимірювання Аналіз Вартість грн.
Дизельний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Керамічний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Американський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Французький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Німецький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Японський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Сажевий фільтр
за кілограм XRF
Після XRF аналізу

Щоб відповідати нормам ” Євро-4″ і “Євро-5”, всі автовиробники встановлюють каталітичні перетворювачі на свої автомобілі. З їх допомогою виконується очищення вихлопних газів від шкідливих речовин до допустимого рівня. Оскільки цей пристрій ніяким чином не впливає на безпеку руху, то за бажанням може бути зроблене видалення каталізатора, проте потрібно взяти до уваги, що токсичність вихлопних газів в результаті цього заходу значно зросте.

Продати каталізатор Porse / ПоршТут завжди можна купити або здати каталізатор для Порше:

  • Boxster
  • Carrera GT
  • Cayenne
  • Cayman
  • Panamera

Опис і призначення головних комплектуючих автомобільного каталізатора порша.

Рівень у вихлопі шкідливих речовин регламентується спеціально розробленими нормативами. Найбільш токсичними вважаються:

  • Окис вуглецю;
  • Вуглеводні, що є основою міського смогу;
  • Всілякі типи оксидів азоту.

Каталізатор отримав таку назву завдяки властивостям хімічної речовини, яка починає або прискорює реакцію, однак само при цьому зберігається незмінним. Каталітичний перетворювач має досить просту конструкцію і виглядає як керамічна камера, яка покрита особливим металевим каталізатором. При попаданні вихлопів в камеру виникає реакція, яка призводить до значного зниження кількості токсичних речовин.

Ціна каталізатора обумовлена складністю його конструкції. Найкраще з функціями металевого каталізатора справляються золото, паладій і родій . Це дорогоцінні метали, тому для скорочення собівартості підшукується їх заміна. У сучасних машинах найчастіше встановлюється система з трьох пробразователей, встановлених послідовно . Вони мають різне металеве напилення, чинне на той чи інший вид шкідливих речовин. Через усложнившейся конструкції заміна каталізатора також істотно ускладнюється, в зв’язку з чим здійснювати її доцільніше в спеціальних центрах.

Де можна відремонтувати старий каталізатор від порша?

Як і інше пристосування в авто, перетворювач з часом може зламатися, через що погіршується робота мотора і зростає його знос . У такому випадку виконується ремонт каталізатора або його заміна. Подібне пристосування коштує порівняно чимало, і з цієї причини деякі фірми, в тому числі і наша, пропонують своїм клієнтам послугу викуп каталізатора. У тому випадку якщо ви звернетеся до нас, то ми виплатимо гроші за що вийшов з ладу перетворювач і допоможемо його зняти. Після чого у нас можна придбати за привабливими цінами. Пропоновані нами умови покупки каталітичного перетворювача вигідні, насамперед, нашим клієнтам і є найбільш прийнятними.