Викуп (скупка) каталізаторів ROVER

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз:+38(098) 541-98-20

Автомобільний каталізатор в ровері має досить просту конструкцію, що втім не перешкоджає йому виконувати дуже важливі функції. Установка таких пристроїв в першу чергу обумовлена сучасними нормами. Вони призначені для спалювання вихлопних газів і мінімізації рівня їх згубності. І зараз все нові машини обов’язково комплектуються такого роду пристроями.

В даний час кількість автомобільного транспорту зростає майже щодня. Траси великих міст все час завантажені, а пробки в години пік вважаються звичайним явищем. Вже давно вчені стверджують, що автомобільні вихлопи в такому обсязі грунтовно погіршують навколишнє середовище. Це послужило підставою для створення нових норм якості пального, який отримав найменування «Євро».

Прайс на скупку катализаторів

Тип приладу Одиниця вимірювання Аналіз Вартість грн.
Дизельний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Керамічний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Американський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Французький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Німецький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Японський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Сажевий фільтр
за кілограм XRF
Після XRF аналізу

Принципових змін в конструкції автомобілів, викликаних потребою відповідності новим різновидам палива «Євро-4 » і «Євро-5 », не було, їх тільки доукомплектовали каталізаторами. Завдяки каталізатору вихлопні гази звільняються від більшої частини шкідливих речовин. Отже, видалення каталізатора спричинить зростання шкідливості вихлопних газів.

Конструкція каталітичного перетворювача ровера.

Продати каталізатор Rover / РоверБули встановлені нормативи, які регламентують максимальний рівень обсягу шкідливих речовин у вихлопних газах. Максимальну шкоду людині і екології наносять:

  • Оксиди вуглецю;
  • Вуглеводні, які здебільшого і складають смог;
  • Різні типи оксидів азоту.

З уроків з хімії нам відомо, що каталізатор – це хімічна речовина, яка, не змінюючи своїх властивостей, прискорює хімічну реакцію; аналогічні функції виробляє і каталітичний перетворювач автомобільний. Каталітичний перетворювач має порівняно простий пристрій, його основу складає керамічна камера, покрита особливим металевим каталізатором. Зменшення обсягів токсичних речовин є підсумком реакції, в яку вступають вихлопи, потрапляючи в каталізатор.

Ціна каталізатора залежатиме від складності конструкції. Перш в ролі металевого каталізатора наносили золото, паладій або родій. Використання таких дорогоцінних металів набагато здорожує вартість приладу, у зв’язку з чим їм зараз шукається альтернативне рішення. Найдієвішою була визнана система, що складається з трьох послідовно з’єднаних каталізаторів. Вони мають різне металеве напилення, з яким вступає в дію тільки певний тип шкідливих речовин. Незважаючи на гадану невигадливість заміна каталізатора – робота досить трудомістка, виконати яку практичніше в спеціалізованому центрі.

Несправності каталітичного перетворювача в ровері.

Ніщо не вічне, і перетворювач теж: вийшовший з ладу каталізатор найчастіше є причиною погіршення характеристик мотора і його дострокового зносу. Виправити ситуацію можливо, під час виконавши заміну або ремонт каталізатора. Але вартість цього пристрою досить недешева . Викуп каталізатора – це послуга , яку пропонує наша компанія. У нашій фірмі оперативно знімуть старий каталізатор, за який ви вдобавок отримаєте гроші. Після цього у нас можна придбати за прийнятними розцінками нове обладнання. Умови заміни каталітичного перетворювача зручні, насамперед, нашим клієнтам і є самими оптимальними.

 

В нас ви можете каталізатор продати, Київ:

 

Маркування для катализаторів ROVER

 Ціна, $

KAT 005 Після XRF аналізу
KAT 008 Після XRF аналізу
KAT 012 Після XRF аналізу
KAT 033 Після XRF аналізу
KAT 038 Після XRF аналізу
KAT 047 Після XRF аналізу
KAT 048 Після XRF аналізу
KAT 082 Після XRF аналізу
KAT 085 Після XRF аналізу
KAT 098 Після XRF аналізу
KAT 102 Після XRF аналізу
KAT 105 Після XRF аналізу
KAT 131 Після XRF аналізу
ROVER KAT 014 / WAG 104790 Після XRF аналізу
ROVER WAG 103260 Після XRF аналізу

Остаточну вартість ви дізнаєтесь після XRF аналізу.