Викуп (скупка) каталізаторів SAAB

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз:+38(098) 541-98-20

Автомобільний каталізатор Сааб – це просте, однак дуже ефективне обладнання, яке виконує важливу задачу. Установка таких пристроїв насамперед продиктована сучасними вимогами. Вони призначені для спалювання газів вихлопу і зведення до мінімуму рівня їх шкідливості. Зараз у великих населених пунктах практично неможливо знайти машини, неоснащені каталізаторами, за винятком старих моделей.

В даний час кількість автотранспорту зростає практично щодня. Вже нікого не дивують понад усяку міру завантажені дороги й величезні пробки, що простягнулися на кілька кілометрів. За заявою вчених, нинішня кількість автомобільних вихлопних газів таке, що атмосфері планети наноситься колосальна шкода. Ця обставина стала причиною розробки стандартів якості пального та екологічної відповідності, яке в даний час відомо як “Євро”.

 

Ми здійснюємо прийом каталізаторів (Київ) по найкращих цінах. Звертайтеся і ви не пошкодуєте.

 

Прайс на скупку катализаторів

Тип приладу Одиниця вимірювання Аналіз Вартість грн.
Дизельний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Керамічний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Американський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Французький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Німецький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Японський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Сажевий фільтр
за кілограм XRF
Після XRF аналізу

Необхідність відповідності паливу «Євро-4» і «Євро-5 » стала причиною невеликих змін в устрої автомобілів – а саме, їх комплектація була доповнена каталізаторами. Вони дозволяють очистити вихлопні гази від шкідливих речовин. З чого випливає, видалення каталізатора призведе до підвищення токсичності вихлопів.

Головні складові автомобільного каталітичного перетворювача Сааб: опис, призначення

Продати каталізатор Saab / СаабБули прийняті нормативи, які визначають дозволений рівень кількості шкідливих речовин у вихлопі. До найбільш небезпечних елементів вихлопних газів треба зарахувати:

  • Чадний газ
  • Вуглеводні (головний компонент смогу);
  • Окисли азоту.

Зі шкільних уроків хімії нам відомо, що каталізатор – це хімічна речовина, яка, не змінюючи якостей, прискорює хімічну реакцію; аналогічні функції здійснює і каталітичний перетворювач в авто. Фактично, це керамічна камера, поверхня якої представлена металевим каталізатором. При надходженні вихлопів в перетворювач запускається реакція, яка призводить до серйозного зменшення обсягу токсичних речовин.

Каталітичні перетворювачі можуть мати різні системи, чим і обумовлена ціна каталізатора. Для напилення металевого каталізатора зазвичай застосовуються золото, паладій або родій. Дані метали зараховуються до розряду дорогоцінних, та з метою зменшити вартість готового виробу зараз створюються альтернативні речовини. Найбільш продуктивною була визнана система, що складається з 3 послідовно сполучених перетворювача. У кожному проходить очищення від конкретного виду шкідливих речовин. Незважаючи на гадану невигадливість заміна каталізатора – робота досить трудомістка, виконати яку має сенс за допомогою досвідчених майстрів.

Можливі дефекти каталізатора Сааб

Як і пристрій в авто, перетворювач з часом може зіпсуватися, через що стає гіршою робота двигуна і прискорюється його знос. Чи впорається з цією проблемою в стані заміна або ремонт каталізатора. Однак вартість цього обладнання досить висока. Викуп каталізатора – це послуга, яку надає наша компанія. У нашій фірмі оперативно демонтують що у непридатність перетворювач, за який ви до того ж отримаєте гроші. Додавши до отриманих грошей ще невелику суму ви можете купити у нас нове пристосування. Такий спосіб заміни каталітичного перетворювача цілком заслужено вважається найбільш зручним.

 

Маркування для катализаторів SAAB

 Ціна, $

12785062 Після XRF аналізу
12802228 Після XRF аналізу
4574638 Після XRF аналізу
5461025 / 100702 Після XRF аналізу

Остаточну вартість ви дізнаєтесь після XRF аналізу.