Викуп (скупка) каталізаторів SsangYong

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз:+38(098) 541-98-20

Автомобільний каталізатор СсангЙонг, незважаючи на досить простий пристрій, реалізує дуже важливу функцію. Потреба в цих пристосуваннях виникла у зв’язку з посиленням екологічних вимог. Вони на практиці допомагають скоротити викиди шкідливих газів в навколишнє середовище в процесі відпрацювання палива. Каталізатори є на сьогоднішній день вже неодмінним елементом для всіх сучасних автомобілів.

Збільшення кількості автомашин є незмінним атрибутом більшості розвинених країн світу. Дороги мегаполісів завжди завантажені, а пробки в годину пік стали звичайним явищем. Вчені турбуються: автомобільні вихлопні гази, та ще в подібному кількості, завдають непоправної шкоди екології. Дана обставина стала приводом для створення стандартів рівня якості пального та екологічної відповідності, воно тепер відоме як “Євро”.

 

У нас вигідний викуп каталізаторів, Київ. Ціни за скупку приведені нижче.

Прайс на скупку катализаторів

Тип приладу Одиниця вимірювання Аналіз Вартість грн.
Дизельний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Керамічний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Американський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Французький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Німецький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Японський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Сажевий фільтр
за кілограм XRF
Після XRF аналізу

Щоб відповідати вимогам “Євро-4” і “Євро-5”, всі виробники автомашин встановлюють каталізатори на випущені автомобілі. Завдяки даному пристосуванню вихлопи очищаються від багатьох шкідливих речовин. Оскільки дане обладнання ніяк не впливає на безпеку руху, то при необхідності може бути здійснено видалення каталізатора, втім слід мати на увазі, що токсичність вихлопних газів в результаті цієї дії грунтовно підвищиться.

Головні елементи каталізатора ssangyong.

Продати каталізатор SsangYong / СангЙонгЗгідно з розробленими стандартами, токсичні речовини в вихлопі повинні скоротитися до відомого значення. Найбільш шкідливими вважаються:

  • Чадний газ
  • Вуглеводні, що в більшості своїй і складають смог;
  • Оксид азоту.

Даним найменуванням каталізатор зобов’язаний хімічній речовині, прискорючий хімічну реакцію, при цьому залишається в первісному стані. Автомобільний каталізатор представляє з себе керамічну камеру, покриту металевим каталізатором. Скорочення обсягів шкідливих речовин є результатом реакції, в яку вступають вихлопи, потрапляючи в перетворювач.

Каталітичні перетворювачі мають різні пристрої, чим і обумовлена ціна каталізатора. Спершу як металевий каталізатор використовувалися золото, паладій або родій. Дані метали зараховуються до категорії дорогих, та з метою снизити ціну самого пристрою в даний час створюються альтернативні речовини. У сучасних авто в більшості випадків використовується система з трьох перетворювачів, встановлених один за іншим. Вони мають різне покриття, яке діє на той чи інший тип токсичних речовин. Можна уявити, що заміна каталізатора може бути досить непростий, якщо не звернутися в спеціалізовані центри.

Найкращі варіанти заміни вийшовшого з ладу каталізатора ssangyong.

Як і всяке пристосування в автомобілі, перетворювач з часом виходить з ладу, в результаті стає гірше робота двигуна і зростає його знос . Відновити всі функції автомобіля можливо, своєчасно здійснивши заміну або ремонт каталізатора. Оскільки новий каталізатор коштує чимало, нашою фірмою практикується послуга викуп каталізатора. У нашій майстерні оперативно демонтують що у непридатність перетворювач, за який ви до того ж отримаєте компенсацію. Додавши до Виручені кошти ще невелику суму у вас є можливість придбати у нас нове обладнання. На даний момент це один з найбільш оптимальних варіантів здійснити заміну поламаного каталітичного перетворювача.