Викуп (скупка) каталізаторів TRABANT

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз:+38(098) 541-98-20

Автомобільний каталітичний перетворювач трабант, незважаючи на порівняно простий пристрій, виконує надзвичайно важливу функцію. Необхідність у такого роду пристосуваннях виникла у зв’язку з посиленням екологічних вимог. Вони допомагають знизити викиди небезпечних газів у повітря при згорянні палива. Каталізатори є сьогодні вже неодмінним елементом для всіх сучасних машин.

Останнім часом кількість автомобілів зростає практично щодня. Дороги мегаполісів цілодобово завантажені, а пробки в години пік вважаються звичайним явищем. Вчені виказують побоювання: автомобільні вихлопні гази, та ще в подібному обсязі, завдають непоправної шкоди навколишньому середовищу. Це стало підставою для створення нових стандартів якості палива, який отримав найменування «Євро».

 

Якщо ви цікавитеся, куди здати каталізатор, розгляньте наш прайс. У нас вигідні умови здачі старих каталізаторів!

Прайс на скупку катализаторів

Тип приладу Одиниця вимірювання Аналіз Вартість грн.
Дизельний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Керамічний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Американський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Французький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Німецький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Японський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Сажевий фільтр
за кілограм XRF
Після XRF аналізу

Для того щоб відповідати вимогам ” Євро-4 ” і ” Євро-5 “, всі автовиробники встановлюють каталізатори на свої автомобілі. Завдяки даному елементу вихлопні гази звільняються від багатьох токсичних речовин. Оскільки дане пристосування ніяк не впливає на рух транспорту, то за бажанням може бути виконано видалення каталізатора, втім слід взяти до уваги, що небезпека вихлопних газів в результаті даного заходу помітно підвищиться.

Опис і призначення головних складових каталітичного перетворювача Трабанта.

Були прийняті стандарти, якими визначений максимальний рівень вмісту шкідливих речовин у вихлопних газах. До найтоксичніших складових вихлопних газів слід зарахувати:

Продати каталізатор Trabant / Трабант

  • Оксиди вуглецю;
  • Вуглеводні (головний елемент міського смогу);
  • Оксиди азоту.

З уроків з хімії відомо, що каталізатор – це хімічна речовина, яка, не змінюючи властивостей, прискорює хімічну реакцію; такі ж функції виконує і каталітичний перетворювач в машині. Автомобільний каталітичний перетворювач представляє з себе керамічну камеру, покриту металевим каталізатором. При попаданні вихлопних газів в каталізатор запускається реакція, що приводить до значного зниження кількості токсичних речовин.

Автомобільні перетворювачі мають різні пристрої, чим і визначена ціна каталізатора. Найкращим чином з роллю металевого каталізатора справляються такі метали, як золото, паладій і родій. Це дорогоцінні метали, тому для скорочення собівартості шукається їх заміна. Найрезультативнішою є система, що складається з трьох, один за другим, з’єднаних перетворювача. Кожен з них використовується для очищення конкретного типу токсичних речовин. Можна уявити, що заміна каталізатора може бути досить складною, якщо не звернутися до професіоналів.

Оптимальні способи ремонту несправного каталітичного перетворювача Трабанта.

Як і будь-який пристрій перетворювач має відповідний термін експлуатації, використання вийшовошого з ладу елемента загрожує передчасним зносом двигуна і погіршенням його властивостей. Чи впорається з цією проблемою може заміна або ж ремонт каталізатора. Оскільки новий перетворювач коштує чимало, нашою компанією практикується така послуга як викуп каталізатора. За знятий нашими фахівцями перетворювач ви отримаєте гроші. Додавши до отриманих грошей ще невелику суму ви можете придбати у нас нове пристосуванн. На даний момент це один з найкращих варіантів провести заміну несправного каталізатора.