Викуп (скупка) каталізаторів Ssangyong

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз: +38(093) 541-98-20

Китайські автомобілі все частіше зустрічаються на наших дорогах. Їхні технологічні характеристики знаходяться на високому рівні. А за рівнем комплектації електронікою вони не поступаються європейським і американським авто, а іноді і перевершують їх, якщо порівнювати авто в тому ж ціновому сегменті.

Каталізатори Ssangyong також не поступаються якістю і виконують свою роль у боротьбі з токсичністю вихлопних газів належним чином. Принцип впливу всіх каталізаторів схожий. Сама назва зумовлює їхню роботу. А ось каталітична речовина, форма та деякі інші особливості можуть бути різними. Але незважаючи на це, ми приймаємо каталізатори Ссангйонг за дуже високими цінами, з якими ви можете ознайомитись нижче.

Прайс на скупку каталізаторів

Тип приладу Одиниця вимірювання Аналіз Вартість грн.
Дизельний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Керамічний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Американський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Французький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Німецький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Японський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Сажевий фільтр
за кілограм XRF
Після XRF аналізу

Особливості конструкції каталітичних перетворювачів Ssangyong Китай дуже стурбований екологічністю транспорту. Оскільки населення країни дуже велике, то й кількість транспорту є високою. Еконорми для автомобілів діють тут, як і в європейських країнах. У цій країні багато хто воліє пересування на більш простому та екологічному транспорті, але й кількість автомобілів висока. І всі автомобілі оснащуються каталітичними перетворювачами, які ефективно усувають велику кількість токсичних речовин із вихлопів.

Продать катализатор SsangYong / СсангЙонг

Всі каталізатори мають схожу конструкцію: металевий корпус, який виступає частиною вихлопної системи та керамічні начинки, здатні витримувати високі температури. По суті, начинки каталізатора – це сукупність трубок у вигляді бджолиних сот. Вони покриті тонким шаром металу, який виступає каталізатором запуску реакції. У цьому ролі можуть застосовуватися такі дорогі метали та його метали, як золото, паладій, родій. Вступаючи у хімічну реакцію, вихлопні гази повторно згоряють. При цьому відбувається їхнє розщеплення на простіші та безпечніші з’єднання.

У сучасних каталізаторах переважно три камери, у кожній з яких відбувається спалювання продуктів згоряння палива. Іноді зустрічаються старі каталізатори, начинки яких забилися і їх замінили на металеву мочалку, але в цьому випадку може виникнути багато ускладнень. І звичайно ж про екологічність такого автомобіля не може бути й мови. Краще звернутися до досвідчених у цій справі майстрів та провести належний ремонт, який не обов’язково має бути дуже дорогим.

Навіщо складати старі каталізатори?

Каталітичні пристрої будь-якої марки підлягають переробці. Їх не можна викидати на звалище. Та й здати старий каталізатор набагато вигідніше – ви можете отримати за нього хорошу грошову винагороду. Ціна залежить від стану, року випуску та марки пристрою. Точну вартість дозволить визначити професійний XRF аналіз, який можна швидко пройти на нашому СТО. Також у нас ви можете пройти діагностику авто, отримати безкоштовну консультацію та вибрати оптимальний варіант вирішення для вашого конкретного випадку.

Ми приймаємо каталізатори будь-яких марок за найвищими цінами в Україні та Києві. Ви можете здати каталізатор, який видалили раніше. Також ми працюємо оптом. Саме тому нас знаходять за запитом – куплю каталізатори дорого. З будь-яких питань, звертайтеся до наших консультантів за вказаними номерами телефону.