Викуп (скупка) каталізаторів Skoda

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз: +38(093) 541-98-20

Каталітичний перетворювач Skoda встановлюється на всі сучасні автомобілі цієї марки та є частиною вихлопної системи. Каталізатори почали встановлювати на початку дев’яностих років, оскільки на міжнародному рівні було прийнято норми екологічності палива та вихлопів автомобілів. Щоб знизити рівень токсичності відпрацьованих газів і було придумано каталітичний перетворювач, яким ми його знаємо й дотепер.

Перші еконорми Євро-2 були ще досить лояльними, але з кожним подальшим прийняттям стандартів вони посилювалися. Сьогодні вже прийняті стандарти “Євро-6”, які настільки сильно обмежують викид шкідливих речовин авто, що він майже дорівнює викидам від людини, що курить. У зв’язку з цим багато виробників перейшли від двигунів внутрішнього згоряння на гібридну систему живлення, а також почали випускати електрокари.

Якщо в автомобілі є двигун внутрішнього згоряння, значить при сході з конвеєра, каталізатор у ньому також присутній. Згодом, звичайно ж, багато власників авто вирішують видалити каталізатор і здати його в одному з пунктів прийому.

Наша компанія займається скупкою каталізаторів від дизельних та бензинових автомобілів за найвищими цінами. Прайс наведено нижче.

Прайс на скупку каталізаторів

Тип приладу Одиниця вимірювання Аналіз Вартість грн.
Дизельний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Керамічний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Американський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Французький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Німецький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Японський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Сажевий фільтр
за кілограм XRF
Після XRF аналізу

Ми працюємо по всій Україні, приймаємо каталізатори різних марок. Також викуповуємо каталізатори з усієї України за дуже вигідною вартістю оптом. За вживані каталізатори можна виручити непогані гроші. Цінність їх полягає в тому, що всі їх частини можна переробити, а деякі містять цінні метали.

Продать катализатор Skoda / ШкодаЗвертайтеся до нас, і Ви завжди знайдете або здасте каталізатор для Шкода:

 • Fabia
 • Favorit
 • Felicia
 • Octavia
 • Octavia
 • Tour
 • Praktik
 • Rapid
 • Roomster
 • Superb
 • Yeti

Як працює каталізатор Шкода?

Каталізатори виконують дві функції. По-перше, вони затримують жорсткі частинки, тобто працюють як фільтр. По-друге, у камерах каталізатора відбувається низка хімічних реакцій. Каталітичною речовиною може бути платино-іридієвий сплав або інші речовини, які в сукупності з киснем запускають реакцію окислення залишків, що недогоріли, СО, HС, NO. Тепло, що виділяється при реакції, розігріває каталізатор і тим самим активізує реакції окиснення. Тому лише прогрітий каталізатор працює на повну силу. Через війну кількість зазначених вище токсичних речовин істотно зменшується на виході. Площа контакту вихлопних газів збільшується за рахунок стільникових нутрощів каталізатора, які виготовляють з кераміки.

Згодом каталізатор засмічується і тяга зменшується, оскільки гази одержують меншу площу для пересування. Автомобіль при цьому втрачає потужність, починає диміти, гуляють оберти на неодружених.

Де здати, відремонтувати каталізатор автомобіля Шкода?

Якщо каталізатор вашого автомобіля вийшов з ладу або просто вже відслужив свою службу, є різні варіанти його заміни. На нашому СТО можна пройти діагностику каталізатора, дізнатися його ціну та здати, отримавши виплату на місці.

У багатьох випадках приймається рішення щодо видалення каталізатора та заміни його пламегасником. Хоча також є можливість замінити його на новий. Майстри з досвідом безкоштовно вас проконсультують, проведуть XRF-діагностику та зроблять якісний ремонт із гарантією.

Якщо ви вже видалили старий каталізатор, ви можете його здати в нас особисто або відправивши службою перевезення. Ми працюємо в Києві та по всій Україні, приймаємо б/в каталізатори оптом та від різних автомобілів.

Маркування для каталізаторів SKODA

 Ціна

441032450516 / 5027916 / LEISTRITZ Після XRF аналізу

Остаточну вартість ви дізнаєтесь після XRF аналізу.