Викуп (скупка) каталізаторів SEAT

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз: +38(093) 541-98-20

Каталізатор автомобіля SEAT, як і каталізатори інших марок, має обмежений ресурс. І хоча прийнято вважати, що працездатність каталізатора повинна дорівнювати 10 рокам служби, це не завжди так. Погані дороги, невчасне проходження ТО, паливо низької якості – все це сприяє укороченню терміну служби цього пристрою.

Каталізатор покликаний очищати вихлопні гази автомобіля та робити їх менш токсичними, але коли він забитий або пошкоджений, то не може виконувати цю функцію. У цьому випадку він тільки завдає шкоди автомобілю. Тому не затягуючи час, зверніться на спеціалізоване СТО для проходження ремонту. Приємною новиною вам стане можливість здати старий каталізатор за непогані гроші.

Якщо ви хочете здати каталізатор, Київ, ціна вказана нижче у таблиці.

Прайс на скупку каталізаторів

Тип приладу Одиниця вимірювання Аналіз Вартість грн.
Дизельний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Керамічний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Американський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Французький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Німецький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Японський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Сажевий фільтр
за кілограм XRF
Після XRF аналізу

У зв’язку з прийняттям норм “Євро-2” та “Євро-3” всі автомобілі стали обладнати каталітичними перетворювачами, які стали нововведенням у конструкції автомобіля, але не змінювали його технічних можливостей. Автомобілі Сеат не завжди були облаштовані каталізаторами. Перший автомобіль Сеат надійшов у продаж у далекому 1953 році. У цей час кількість автомобілів на планеті була в десятки разів менша, ніж у сучасному світі. Потреби в каталізаторах і не було, оскільки кількість шкідливих вихлопів була незначною. Але з часом транспортна промисловість досягла таких обертів, що почала загрожувати атмосфері планети. Вчені всього світу об’єдналися, щоб вирішити цю проблему і на початку 90-х було прийнято міжнародні норми, які отримали назву Євро.

Згодом екостандарти підвищувалися і сьогодні вже прийнято норми “Євро-6”, які у кілька разів жорсткіше, ніж їхні перші попередники. Виробник Сеат оснащує всі свої машини автокаталізаторами, які дозволяють агрегату відповідати цим міжнародним стандартам.

СТО з ремонту та викупу каталізаторів Сеат

На нашу СТО ви можете звернутися з будь-якого питання, пов’язаного з каталізатором автомобіля. Ми здійснюємо діагностику, ремонт, заміну та прийом каталізаторів СЕАТ:

Продать катализатор Seat / Сеат

 • Alhambra
 • Altea
 • Altea Freetrack
 • Altea XL
 • Arosa
 • Cordoba
 • Exeo
 • Fura
 • Ibiza
 • Inca
 • Leon
 • Malaga
 • Marbella
 • Ronda
 • Terra
 • Toledo

Каталізатори SEAT цінуються в залежності від стану та року випуску. Їх особливістю є застосування цінних металів, які використовуються як каталізатор для проходження хімічних реакцій. По суті, каталізатор Сеат – це складний фільтр, який не пропускає тверді частинки в повітря і розщеплює токсичні речовини на прості та нешкідливі сполуки.

Найшкідливішими вважаються такі речовини як оксиди азоту, окису вуглецю та вуглеводні. Їхня кількість значно зменшується у вихлопах автомобіля за рахунок застосування каталізатора.

Видалити каталізатор не найкраще рішення. Адже це спричинить збільшення токсичності вихлопів. Автомобілі з порушеною конструкцією вихлопної системи можуть не пропустити до країн ЄС.

Рішення щодо ремонту каталізатора Сеат

На нашому СТО ви можете провести діагностику автомобільних систем та перевірити стан каталізатора. Професійний аналіз дозволяє прийняти правильне та найоптимальніше рішення не витрачаючись на додаткові пошуки проблем та можливих варіантів ремонту.

У нас можна на місці здати відпрацьований каталізатор та миттєво отримати за нього гроші. Також ми приймаємо віддалені каталізатори всіх марок авто і в будь-якій кількості. Якщо вам потрібно видалити каталізатор, зробити його заміну на оригінальну запчастину або аналогічний (і більш дешевий) пристрій – це також можливо зробити на нашому СТО в найкоротший термін. Власник отримує якісний ремонт із гарантією та бонус за старий каталізатор.

З усіх питань ви можете звертатися за номерами телефону. Скупка каталізаторів також проводиться нами з інших міст України. Для цього вам потрібно зв’язатися з нами та отримати попереднє ув’язнення по телефону, після чого відправити б/в каталізатор службою пересилання. Наша репутація відома у кожному місті України – у нас чесні та найвищі виплати. Звертайтесь, ми раді допомогти.