Викуп (скупка) каталізаторів SAAB

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз: +38(093) 541-98-20

Автомобілі Сааб стали оснащувати каталітичними перетворювачами після запровадження міжнародних екостандартів під назвою “Євро”. Головне завдання каталізатора – переробляти та очищати гази, що утворилися від згоряння палива, щоб вони зазнавали меншої шкоди навколишньому середовищу та людині.

Чим більше дизельного та бензинового транспорту на планеті, тим більше токсичних газів викидається в атмосферу внаслідок їхньої роботи. Найбільшою загрозою стає місця максимального згущення автомобілів – центральні дороги великих міст, місця простою у заторах тощо. У таких умовах кількість шкідливих вихлопів дуже висока, а зелених зон у безпосередній близькості немає. Таким чином, шкідливість досягає свого максимуму. Щоб з цим боротися, було прийнято стандарти екологічності палива та вихлопів від авто. Перші із них запрацювали на початку 1990-х років.

Сьогодні багато виробників, щоб максимально знизити шкоду, почали виробляти електромобілі та гібридні авто. Але вивести з ужитку транспорт із двигунами внутрішнього згоряння неможливо. На це є чимало причин. Тому автокаталізатори залишаються головною перешкодою для токсичних вихлопів по дорозі в атмосферу.

Після того, як каталізатор відслужив свою службу, його потрібно здати на переробку. Традиційної утилізації на сміттєпереробних підприємствах він не підлягає. Тому є спеціалізовані пункти прийому, як наш.

Якщо ви хочете здати каталізатори, ціна вказана нижче. У нас ви це можете з вигодою для себе та користю для навколишнього середовища.

Прайс на скупку каталізаторів

Тип приладу Одиниця вимірювання Аналіз Вартість грн.
Дизельний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Керамічний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Американський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Французький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Німецький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Японський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Сажевий фільтр
за кілограм XRF
Після XRF аналізу

Ознаки засмічення або поломки каталізатора СААБ

Необхідність відповідати сучасним міжнародним стандартам “Євро-4”, “Євро-5” та “Євро-6” обумовлює наявність каталізатора в кожному автомобілі. Його самостійне видалення – не найкращий варіант дій. Дорогу до країн ЄС для таких автомобілів закрито. Та й для власника авто не найприємнішим фактом буде усвідомлення факту, що він безконтрольно забруднює довкілля. Є варіанти, які дозволяють зберегти всі характеристики авто та зробити ремонт за доступною вартістю. На нашому СТО ви отримаєте якісний ремонт вихлопної системи автомобіля, гарантію та викуп старого каталізатора за найвищими цінами. Але давайте розглянемо, як визначити, що каталізатор потребує ремонту чи заміни.

Продать катализатор Saab / Сааб

Є кілька досить поширених ознак, якими можна визначити поломку каталізатора. Каталізатор являє собою пристрій з металу та кераміки, розділений на кілька внутрішніх камер, кожна з яких відповідає за очищення вихлопів від певних з’єднань. Фільтр усередині каталізатора має форму бджолиних стільник, що максимально збільшує ефективність пристрою. Але це також робить пристрій дуже щільним. У роботі каталізатор може сильно нагріватися, особливо якщо стільники вже забилися і пропускають гази з потрібною швидкістю. Засмічений каталізатор може нагріватися навіть до температур понад п’ятсот градусів за Цельсієм, що може спричинити закипання трансмісійної рідини та прогоряння елементів вихлопної системи. Тому однією з ознак є сильне підвищення температури або навіть вихід з ладу трансмісії.

Якщо каталізатор був пошкоджений внаслідок удару, то ви почуєте брязкітний звук. Буде відчуття що, щось бовтається у бляшанці. Порушення форми пристрою може свідчити про руйнування внаслідок термоудару.

Також незаперечним фактом при засміченні каталізатора залишається зміна кольору диму. З вихлопної вириваються темні грудки із сірчаним запахом.

Є й досить приховані ознаки виходу з експлуатації каталізатора. До них відноситься втрата потужності, особливо при русі схилом вгору. Автомобіль йде на межі і двигун просто надривається.

У кожному з наведених випадків потрібно звернутися до фахівців, щоб виявити причину поломки та зробити ремонт. Чим швидше ви це зробите, тим більша ймовірність, що інші системи авто не постраждають.

 

Маркування для каталізаторів SAAB

 Ціна

12785062 Після XRF аналізу
12802228 Після XRF аналізу
4574638 Після XRF аналізу
5461025 / 100702 Після XRF аналізу

Остаточну вартість ви дізнаєтесь після XRF аналізу.