Викуп (скупка) каталізаторів ROVER

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз: +38(093) 541-98-20

Усі сучасні автомобілі ROVER оснащені каталізаторами. Цей пристрій став частиною автомобіля на початку 90-х років, оскільки саме в цей час почали діяти міжнародні екостандарти під назвою “Євро-2” та “Євро-3”. Вчені всього світу об’єдналися, щоб вирішити проблему токсичності вихлопних газів від транспортної діяльності. І тому було прийнято дані норми, які з того часу контролюють токсичність вихлопів кожного автомобіля.

Найшкідливішими вважаються такі сполуки як:

  • Оксиди вуглецю;
  • Вуглеводні;
  • Оксиди азоту.

Саме це речовини покликаний нейтралізувати каталітичний перетворювач Ровер. Його наявність у вихлопній системі не викликає жодних змін технічних показників авто, але суттєво впливає на зниження токсичності вихлопних газів.

Старі каталізатори вирушають на переробку, що робить їх виробництво вигідним як виробникам, і споживачам.

Ми здійснюємо прийом каталізаторів, ціна вказана нижче у таблиці.

Прайс на скупку каталізаторів

Тип приладу Одиниця вимірювання Аналіз Вартість грн.
Дизельний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Керамічний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Американський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Французький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Німецький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Японський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Сажевий фільтр
за кілограм XRF
Після XRF аналізу

У будь-якому випадку еконорми настільки підвищилися, що якщо всі авто перейдуть на останні стандарти, то шкода від вихлопів знизитись настільки, що вони перестануть нести загрозу планеті. Тим більше, переробка каталізаторів дозволяє істотно скоротити матеріали на виготовлення нових каталізаторів. Як і переробка металу, всі каталізатори можуть утилізуватися правильно і з найменшими збитками. З кожним роком кількість транспорту на планеті невпинно зростає, тому норми екологічності також підвищуються. Сьогодні вже діють стандарти “Євро-6”, які в кілька разів вищі за своїх попередників. Деякі виробники стали випускати гібридні автомобілі, щоб урівноважити викид шкідливих речовин. Також з’явилися електромобілі, які працюють виключно на електроенергії. Але відмовитись від двигунів внутрішнього згоряння ще неможливо. Габаритний транспорт, вантажоперевезення, сільгосптехніка та деякі інші види машин ще довгий час працюватимуть саме від дизельного та бензинового палива.

Особливості конструкції каталізаторів Ровер

Продать катализатор Rover / Ровер

Каталізатор від автомобіля ROVER є спеціальним фільтром з трьома камерами очищення. Його порожнина наповнена сотами, які вкриті цінними металами. Ці метали виступають хімічним каталізатором, який провокує розщеплення токсичних елементів більш прості і шкідливі речовини. Також у каталізаторі затримуються дрібні тверді частки.

Найбільш цінними металами в каталізаторі виступають: золото, паладій, родій. Саме вони визначають дорожнечу пристрою. Середина фільтра заповнена керамічними або металевими стільниками, що дозволяє максимально збільшити зіткнення з газами. Таким чином, за короткий проміжок часу великий обсяг газу може пройти ступінь очищення.

Де найкраще здати старий каталізатор?

Каталізатор, що відслужив свій термін служби, можна вигідно здати на нашому пункті прийому каталізаторів і сажевих фільтрів. Вартість безпосередньо залежить від марки та року випуску, а також його стану. Завдяки спеціалізованому устаткуванню наші майстри швидко проведуть діагностику, яка виявить міру засмічення каталізатора та його ціну.

Здати каталізатор можна прямо на місці одразу ж отримавши грошову виплату. Ми пропонуємо найвищі ціни за викуп каталізаторів. На ринку України ми вже працюємо багато років і робимо скупку по всій Україні. Якщо у вас є запитання, звертайтесь за вказаними номерами телефону та наші менеджери нададуть попередню консультацію.

 

Маркування для каталізаторів ROVER

 Ціна

KAT 005 Після XRF аналізу
KAT 008 Після XRF аналізу
KAT 012 Після XRF аналізу
KAT 033 Після XRF аналізу
KAT 038 Після XRF аналізу
KAT 047 Після XRF аналізу
KAT 048 Після XRF аналізу
KAT 082 Після XRF аналізу
KAT 085 Після XRF аналізу
KAT 098 Після XRF аналізу
KAT 102 Після XRF аналізу
KAT 105 Після XRF аналізу
KAT 131 Після XRF аналізу
ROVER KAT 014 / WAG 104790 Після XRF аналізу
ROVER WAG 103260 Після XRF аналізу

Остаточну вартість ви дізнаєтесь після XRF аналізу.