Викуп (скупка) каталізаторів PORSHE

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз: +38(093) 541-98-20

Автомобільна компанія зі світовим ім’ям PORSCHE у 90-х роках почала встановлювати на всі автомобілі свого виробництва каталітичні перетворювачі. Причиною стали норми екологічності під назвою “Євро”. У 90-х роках з’явилися норми Євро-2, потім Євро-3, а на сьогоднішній день вже прийняті екостандарти Євро-6. Вони обмежують кількість токсичних вихлопів з авто, а також стосуються якості палива.

Що робить автомобільний каталізатор Порше? Його головним завданням є відфільтровування та розщеплення шкідливих вихлопних газів. Здійснюється за рахунок проходження всередині пристрою відповідних хімічних реакцій. Сучасний каталітичний спосіб очищення дає високий результат, але вимагає застосування найдорожчих хімічних елементів. У каталізаторі автомобіля Porsche можуть бути такі дорогоцінні метали як золото, паладій, родій. Тому навіть після експлуатації вони цінуються та приймаються у багатьох пунктах прийому.

Наша компанія займається скупкою каталізаторів різних марок не один рік і славиться найвищими цінами на прийом б/в каталізаторів. Ми працюємо не лише у Києві, а й по всій Україні.

Продати каталізатор, Україна, можна у нас за дуже вигідною ціною.

Прайс на скупку каталізаторів

Тип приладу Одиниця вимірювання Аналіз Вартість грн.
Дизельний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Керамічний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Американський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Французький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Німецький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Японський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Сажевий фільтр
за кілограм XRF
Після XRF аналізу

Сам каталізатор не впливає на швидкість автомобіля, його безпеку чи інші характеристики. Тому багато власників автомобілів Порш вирішують видалити/вирізати каталізатор. Але варто врахувати, що цю процедуру потрібно проводити лише у перевірених компаніях, які неодноразово це робили. В іншому випадку можна досягти негативного ефекту, адже всі сучасні автомобілі комп’ютеризовані і не терплять некомпетентного втручання. Також після видалення каталізатора токсичність вихлопів значно збільшиться. Тому зверніться спочатку для консультації до майстрів з досвідом і лише потім ухвалюйте рішення.

Продать катализатор Porshe / Порше

В нас завжди можна купити або здати каталізатор для Порше:

  • Boxster
  • Carrera GT
  • Cayenne
  • Cayman
  • Panamera

Причини поломки каталізатора

Каталізатори Порш розраховані на термін служби 10 років. Але багато залежить від умов експлуатації та деяких інших факторів. Найбанальнішим може стати механічне пошкодження внаслідок удару. Термоушкодження пов’язані переважно з тим, що каталізатор забивається і температура його під час роботи у разі сильно підвищується. Зміна кольору та форми каталізатора може вказувати на цю причину зношування.

Засміченість каталізатора викликається тим, що його основна функція – очищення вихлопних газів як від твердих частинок, і від токсичних газів. Начинки каталізатора нагадують щільні бджолині стільники. Це зроблено для того, щоб максимально збільшити площу взаємодії газів від палива, що згоріло, з каталітичним реактивом, який наноситися по всій поверхні сот. Проходження хімічних реакцій також супроводжується виділенням енергії, що додає градуси до гарячих газів. Тому засмічений каталізатор сильно гріється і може спричинити вихід з ладу трансмісії.

Щоб продовжити природний термін експлуатації каталізатора авто, потрібно своєчасно проходити техобслуговування автомобіля, заливати якісне пальне та уникати їзди поганою дорогою. Стояння в пробках також є однією з причин дострокового засмічення каталізатора.

Ремонт каталізатора Порше

Вихлопна система авто, як і всі інші, підлягає ремонту. Кожна деталь може замінюватись оригіналом або аналогом. У ремонті каталізатора Порш багатьох лякає вартість. Але якщо ви звернетеся до нас, то ціна ремонту може суттєво знизитися за рахунок прийому старого каталізатора.

На нашому СТО ми надаємо комплекс послуг:

  • безкоштовні консультації,
  • безкоштовна XRF-діагностика старого каталізатора,
  • моментальна грошова виплата за б/в каталізатор,
  • ремонт / заміна каталізатора на новий або аналог,
  • гарантія на запчастини.

При такому підході ви швидко та якісно відремонтуєте свій автомобіль та ще й за вигідною вартістю.