Викуп (скупка) каталізаторів PONTIAK

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз: +38(093) 541-98-20

Легендарна фірма Понтіак була заснована у далеких 1890-х роках та закінчила свій шлях у 2010 році. З 1907 по 2009 роки автомобілі цієї марки розвивалися та вдосконалювалися, щоб задовольняти потреби покупців та відповідати вимогам сучасності. На початку 1990-х постало питання токсичності автомобільних вихлопів та автомобілі PONTIAC, як і інших марок стали доповнюватися каталізаторами.

Каталітичний перетворювач автомобіля Понтіак покликаний очищати вихлопи від твердих частинок та перетворювати токсичні речовини на нешкідливі для атмосфери та людини. Його виробництво дороге і вимагає застосування дорогих металів, а конструкція складніша, ніж інші фільтри автомобіля. Тому вартість каталізатора є досить високою в порівнянні з іншими автофільтрами. Але безперечним плюсом ситуації є можливість здати старий каталізатор на переробку та отримати за нього грошову винагороду.

Якщо ви хочете несправний каталізатор продати, Київ, звертайтесь до нашої компанії.

Прайс на скупку каталізаторів

Тип приладу Одиниця вимірювання Аналіз Вартість грн.
Дизельний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Керамічний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Американський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Французький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Німецький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Японський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Сажевий фільтр
за кілограм XRF
Після XRF аналізу

Особливості каталізаторів PONTIAC Установка виробниками каталізаторів на всі автомобілі пов’язана з прийняттям світових економ під назвою “Євро”. Вони почали діяти на початку 1990-х років. У цей час виробництво та реалізація транспортних засобів сильно зросли, що негативно позначилося на якості повітря, особливо у великих містах. Занепокоєні вчені ухвалили тоді норми якості для палива та вихлопних газів. Сьогодні на ринку автомобілів України можна зустріти автомобілі різних євростандартів – від “Євро-2” та до “Євро-6”. Але оскільки автомобілі Понтіак припинили виробляти в 2009 році, то найпоширенішими з них залишилися у категорії “Євро-3” та “Євро-4”.

Продать катализатор Pontiak / Понтиак

Як і інші каталізатори авто, цей пристрій складається з декількох камер, в яких при високих температурах і тиску проходять хімічні реакції очищення газів. Як хімічний каталізатор може використовуватися один з таких дорогих металів як золото, родій, паладій. Внутрішності та корпус фільтра виготовляється з кераміки та металу. Сотоподібна середина дозволяє давати високу результативність за короткий проміжок часу.

Ми приймаємо каталізатори Понтіак різних років виробництва. Ціна на них залежить від стану пристрою та його року випуску. Детальнішу інформацію ви дізнаєтесь після професійного XRF-аналізу на нашому професійному обладнанні. Розрахунок проводитися без зволікання дома здачі. Ми працюємо у Києві та по всій Україні, навіть є можливість отримати консультацію по телефону.

Причини поломок каталізатора Понтіак

Якщо ви купуєте автомобіль Понтіак, то варто врахувати, що навіть найновіший з них уже відкотив більше 10 років. Середній термін придатності автокаталізаторів становить до 10 років або 100 тис. км пробігу. Тому кожен із автомобілів цієї марки вже підлягає ремонту каталізатора. Закінчення терміну експлуатації – перша та найпоширеніша причина заміни/ремонту.

На другому місці стоїть засміченість каталізатора. Використання неякісного палива та несвоєчасне проходження техогляду, часте стояння у пробках можуть наблизити термін ремонту каталізатора.

Не виключено також механічні пошкодження приладу. Поломка від удару деформує корпус і начинки, з’являється своєрідний звук, авто втрачає потужність, а витрата палива підвищується.

На нашому СТО можна провести якісний, швидкий та недорогий ремонт каталізатора Понтіак. Звертайтеся за вказаними номерами, щоб записатися. Старий каталізатор ми приймаємо на місці, і ви відразу отримуєте за нього гроші. Подальший ремонт буде проведено з гарантією якості та за вигідною вартістю. Чекаємо на вас на нашому СТО.