Викуп (скупка) каталізаторів MITSUBISHI

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз: +38(093) 541-98-20

Японська група компаній Mitsubishi Group – одна із світових лідерів автомобільного виробництва. Mitsubishi одними з перших запровадили багато передових технологій свого часу – дизельний двигун, повний привід, каталітичні перетворювачі та багато іншого. Каталізатори стали масово впроваджуватись на всі автомобілі у першій половині 1990-х років. У цей час було прийнято норми екологічності для автомобільного палива та кількості токсичних відходів у газах автомобілів.

Каталітичний перетворювач застосовується в сучасних автомобілях, що працюють на дизельному паливі та бензині. При спалюванні палива виділяються як прості нешкідливі гази, так і певна кількість шкідливих речовин. Каталізатор намагається звести їхній відсоток до мінімуму. І йому це успішно вдається. Сучасні каталізатори “прибирають” до 90% токсичних речовин у вихлопних газах. А сам пристрій після закінчення терміну служби можна ще й вигідно здати.

Прайс на скупку каталізаторів

Тип приладу Одиниця вимірювання Аналіз Вартість грн.
Дизельний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Керамічний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Американський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Французький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Німецький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Японський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Сажевий фільтр
за кілограм XRF
Після XRF аналізу

Використанням перших еконорм “Євро” каталізатори та системи вихлопу пройшли ряд удосконалень. Тому прилади різних років випуску та моделей можуть відрізнятися. На нашому СТО можна вигідно здати каталізатор автомобіля Mitsubishi за найдорожчою ціною. Ціна визначається за допомогою сучасного XRF-аналізу. Виплату ви отримуєте миттєво дома. Якщо потрібний ремонт, видалення, заміна каталізатора автомобіля Mitsubishi – ми з радістю допоможемо вам.

Продать катализатор Mitsubishi / МицубишиМи працюємо з такими моделями Mitsubishi:

 • 3000 GT
 • Carisma
 • Colt
 • Lancer
 • Eclipse
 • Evolution
 • Galant
 • Grandis
 • L200
 • Outlander XL
 • Pajero Sport
 • Space Star
 • Space Wagon

Що особливого в каталізаторах, як вони працюють та навіщо їх здавати?

Головною функцією каталізатора є зниження токсичності вихлопних газів. Після того, як пристрій завершив свою службу, його потрібно здати в спеціальний пункт прийому як наш. За час функціонування каталізатор накопичує безліч токсичних відходів. Його не можна просто так тримати чи просто викинути. А за здачу на переробку ви отримуєте добрі гроші за нього, тому що в каталізаторі використовуються дорогі метали.

Каталізатори виготовляються двокамерними та трикамерними. Кожна з камер відповідає за очищення від певних шкідливих речовин:

 • оксидів азоту,
 • оксидів вуглецю,
 • вуглеводнів.

Ці елементи є основою смогу, вони є небезпечними для людини. У камерах каталізатора відбувається їхнє спалювання. Як каталітичний реактив використовується тонкий шар дорогого металу. У результаті на виході отримуємо найпростіші елементи – кисень, вода, вуглець, які безпечні для атмосфери та живих істот.

Зовнішній корпус пристрою виготовляється з нержавіючого металу, потім йде шар термічної прокладки, а в середині присутня керамічний моноліт у вигляді сотів. Така конструкція надає максимальну площу для дотику газів з каталітичною речовиною, якою покриті нутрощі. Рідше зустрічається металевий наповнювач серцевини каталізатора.

Де найкраще пройти ремонт каталізатора Mitsubishi?

На нашому СТО ви можете отримати комплекс послуг за найвигіднішою ціною. Правильна діагностика систем автомобіля позбавить непотрібних витрат. Спектральний аналіз каталізатора покаже рівень його працездатності. Так як у нас є запчастини, то час ремонту значно скорочується. Досвідчені майстри мають великий досвід роботи у цьому напрямку.

Якщо каталізатор несправний, його можна видалити та здати відразу на місці. За відпрацьований каталізатор (дизельний або бензиновий) ви отримуєте одразу грошову винагороду. Консультація допоможе визначитись із подальшим ремонтом. Можна зробити заміну каталізатора на оригінальний пристрій або стронгер/полум’ягасник.

Куплю каталізатори (Київ) MITSUBISHI:

Маркування для каталізаторів MITSUBISHI

 Ціна

AAH Після XRF аналізу
CY Після XRF аналізу
DD Після XRF аналізу
EM Після XRF аналізу
SJ Після XRF аналізу
TB Після XRF аналізу
UF Після XRF аналізу
2a Після XRF аналізу
2s Після XRF аналізу
2u Після XRF аналізу
3p Після XRF аналізу
4d Після XRF аналізу
5c Після XRF аналізу
6g Після XRF аналізу

Остаточну вартість ви дізнаєтесь після XRF аналізу.