Викуп (скупка) каталізаторів Land Rover

Выкупим ваш катализатор по самой хорошей цене!

Звоните сейчас:+38(093) 541-98-20

Каталізатор Land Rover – це частина вихлопної системи, яка відповідає за зниження токсичності відпрацьованих газів. Каталізатори встановлюються на всі сучасні автомобілі із двигуном внутрішнього згоряння. Пов’язано це із прийнятими еко-нормами, які регулюють допустимий рівень токсичності вихлопних газом усіх автомобілів.

Відпрацьовані каталізатори не можна викидати, оскільки їхня токсичність дуже висока. Ці деталі автомобіля підлягають спеціальної утилізації. Для цього ви можете здати каталізатор на одному з пунктів прийому, такому як наш. Ми займаємося скуповуванням каталізаторів по всій Україні, працюємо як оптом, так і в роздріб, приймаємо каталізатори різних моделей. І у нас найвищі виплати!

Прайс на скупку каталізаторів

Тип приладу Одиниця вимірювання Аналіз Вартість грн.
Дизельний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Керамічний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Американський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Французький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Німецький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Японський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Сажевий фільтр
за кілограм XRF
Після XRF аналізу

Каталізатор є частиною вихлопної системи та видаляти його не рекомендується. Якщо у вас виникли проблеми з вихлопною системою автомобіля Ленд Ровер, зверніться до нашого СТО. Тут ви отримаєте грамотну консультацію та належний ремонт. Автомобілі Ленд Ровер одні з перших впроваджують новації у свою конструкцію. Інженери-розробники концерну турбуються про безпеку, зручність та екологічність своїх авто. Тому каталізатори даних автомобілів успішно борються із токсичними відходами продуктів згоряння.

Продать катализатор Land Rover / ЛендРоверСТО реалізує (викуповує) каталізатори у Land Rover:

  • Defender
  • Discovery
  • Freelander
  • Hardtop
  • Range Rover
  • Range Rover Sport

Як працює каталізатор Land Rover?

Каталізатори Land Rover вже десятки років успішно борються із шкідливими вихлопами. Для цього вони облаштовані кількома камерами з керамічними стільниками, які вкриті тонким шаром платино-іридієвого сплаву. Як каталітична речовина можуть використовуватися й інші сполуки металів. Саме вони становлять найбільшу цінність у каталізаторі. Сама конструкція вкрита металевим корпусом.

При надходженні каталізатор, відпрацьовані двигуном гази вступають у хімічну реакцію з киснем під впливом каталітичної речовини. Відбувається процес згоряння. Температура збільшується. Але кераміка та метал успішно витримують високі температури. Проблеми починаються, коли каталізатор засмічується і знижується прохідність газів. Автомобіль втрачає потужність та тягу.

Багато компаній поряд із заміною викуповують відслуживші каталізатори, скупка, ціна вказана в нашому прайсі вище.

Як і де відремонтувати каталізатор Ленд Ровер?

Наша СТО спеціалізується на каталізаторах всіх марок авто. Майстри з досвідом готові виконати ремонт швидко та якісно. Доступна вартість на послуги та грошова винагорода за відпрацьований каталізатор – також належать до наших переваг.

Самостійно видаляти каталізатор ми радимо. Сучасні автомобілі повністю комп’ютеризовані. На нашому СТО можна пройти швидку діагностику каталізатора, щоб дізнатися про його працездатність. Також є оригінальні запчастини та аналоги. У багатьох випадках є можливість встановити стронгер та зробити перепрошивку. Але докладнішу інформацію ви дізнаєтеся звернувшись до нас.

Якщо ви хочете здати вже вирізаний старий каталізатор Ленд Ровер, ми також до ваших послуг. Приймаємо каталізатори оптом та в роздріб зі всієї України.