Викуп (скупка) каталізаторів LANCIA

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз: +38(093) 541-98-20

Каталізатор в автомобілях LANCIA виконує важливу функцію зниження токсичності вихлопних газів. І хоча колись автомобілі обходилися без каталізаторів, у розрізі сучасних умов це вже неможливо. Кількість транспортних засобів на планеті настільки велика, що результати їхньої діяльності доводиться суворо контролювати норми, які отримали назву “Євро”.

Перші стандарти Євро до палива були прийняті ще на початку 1990-х років. Але до сьогодні вони значно посилилися, оскільки кількість машин невпинно зростає і планета не в змозі компенсувати згубну дію вихлопних газів. Вчені стурбовані станом атмосфери та шукають усілякі шляхи до скорочення викидів, які згубно впливають на живі істоти. У зв’язку з цим все більше автовиробників стали виробляти гібридні авто та електромобілі. Але відмовитися від дизельних та бензинових машин поки що немає можливості. Тому виручалочкою в цій ситуації служить такий простий пристрій, як автомобільний каталізатор.

Залежно від марки автомобіля зовнішній вигляд каталізатора може трохи відрізнятися. Але функції всі каталізатори виконують однакові і принцип роботи завжди аналогічний. Деякі деталі, звичайно ж, залежать від виробника, тому і ціни на каталізатори відрізняються. Але в будь-якому випадку каталізатор, що відслужив, потрібно здати. Це вигідно і власникам авто та їхнім виробникам, і навіть захисникам природи. Адже старий каталізатор носить багато токсичних речовин, яке переробка дозволяє зберегти цінні для планети ресурси як рідкісних металів.

Існують компанії, які готові купити ваш каталізатор, скупка відбувається за різними цінами. Наша компанія надає відповідний прайс.

Прайс на скупку каталізаторів

Тип приладу Одиниця вимірювання Аналіз Вартість грн.
Дизельний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Керамічний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Американський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Французький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Німецький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Японський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Сажевий фільтр
за кілограм XRF
Після XRF аналізу

Особливості каталізаторів LANCIA, як визначити несправністьЯкщо у вас виникли неполадки з каталізатором LANCIA – звертайтесь до нашої компанії, ми готові швидко та дорого викупити б/в каталізатор та провести по необхідності ремонтні роботи вашого авто.

Ознаки поломки автокаталізатора

Каталізатори Ланчія, як і пристрої інших марок мають обмежений ресурс дії. У середньому каталізатор може виходити близько 100 тис. км пробігу авто. Але з огляду на особливості нашого клімату, доріг, простої в пробках, неякісне паливо та інші моменти, не треба дивуватися, якщо каталізатор виходить з ладу набагато швидше. Своєчасна заміна масла та техобслуговування авто у спеціалізованих центрах, а не у гаражних майстрів, сприяють гарному терміну служби каталізатора.

Продать катализатор Lancia / ЛанчияУвага варто звернути, якщо:

  • ви чуєте брязкітний звук у місці розташування каталізатора,
  • виходить з ладу трансмісія, закипає трансмісійна рідина,
  • потужність авто знижується, особливо це відчувається на висхідній траєкторії,
  • двигун працює на межі – з високим навантаженням,
    димить вихлопна.

Всі ці фактори можуть свідчити про те, що каталізатор засмічився і його слід змінити. Якщо ви вважаєте, що заміна каталізатора – це дорогий ремонт, звертайтеся в нашу компанію. Здача старого каталізатора з моментальною виплатою грошей компенсує частину витрат на ремонт. Також наші майстри можуть порадити діючі бюджетні варіанти ремонту каталізатора.

Видаляти чи ні каталізатор допоможе встановити швидкий XRF-аналіз пристрою. Він і вкаже ціну за старий каталізатор. Все це виконується швидко, надійно. Ми працюємо по всій Україні та здати старий каталізатор можна навіть за допомогою служб доставки. Наша репутація на ринку України давно зміцнилася, як найнадійнішої компанії зі скуповування каталізаторів. Якщо ви знаходитесь в Києві, то можете скористатися послугами ремонту авто на нашому СТО.