Викуп (скупка) каталізаторів KIA

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз: +38(093) 541-98-20

Автомобільний каталізатор КІА є нескладним пристроєм, який призначений для зниження токсичності вихлопних газів. Каталізатори KIA, як і від інших авто, мають своє маркування. У ході підвищення стандартів екологічності палива “Євро” удосконалювався і каталізатор цього автомобіля. Справа в тому, що перші норми “Євро” були досить лояльними, тоді як останні “Євро-6” посилено жорсткі. Обмеження до викидів вихлопу авто настільки високі на даний час, що практично всі великі виробники транспорту ввели у виробництво гібридні авто та електромобілі.

Але кількість дизельного та бензинового транспорту на планеті дуже висока. Тому залишається питання екологічності палива та відходів діяльності автомобілів. Також залишається відкритим питання переробки автомобільних каталізаторів, які по закінченню терміну використання мають високу токсичність і не підлягають звичайній утилізації на звалищі.

Викуп каталізаторів проводиться нашою фірмою згідно з наведеним нижче прайсом.

Прайс на скупку каталізаторів

Тип приладу Одиниця вимірювання Аналіз Вартість грн.
Дизельний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Керамічний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Американський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Французький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Німецький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Японський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Сажевий фільтр
за кілограм XRF
Після XRF аналізу

Будова каталізатора досить проста, але вона виконана з металу та кераміки, щоб витримувати високі температури при згорянні газів. А середина є кілька камер, які наповнені сотам. Саме будова у вигляді бджолиних стільник дозволяє максимально збільшити внутрішню площу металу, який викликає згоряння вихлопних газів і їх розщеплення на прості і не шкідливі з’єднання. Таким чином виходить зберегти невеликий розмір каталізатора з високою ефективністю. Наявність каталізатора є стандартною вимогою для всіх сучасних авто, як дизельних, так і бензинових. Їхня наявність у системі вихлопу ґрунтується на їх функціях. Головне завдання будь-якого автомобільного каталізатора – очищення вихлопних газів від твердих частинок та зниження токсичності газів. Відбувається це за рахунок додаткового спалювання газів завдяки хімічним реакціям. Як хімічний каталізатор виступає певний вид рідкісного металу: золото, родій, паладій.

Де змінити, здати, відремонтувати каталізатор KIA?

Автомобільні каталізатори КІА виходять з ладу за звичайними та стандартними причинами для цього пристрою. Причиною несправності найчастіше стають забиті стільники, які знижують прохідність газів, інколи ж і повністю їх блокують. Не виключені й механічні ушкодження від удару тощо. При забитому каталізаторі температура сильно зростає і можуть з’являтися місця, що прогоріли. Каталізатор забивається швидше від неякісного палива та частого стояння у пробках. Тому, якщо ви багато їздите містом, то каталізатор доведеться міняти швидше.

Ми працюємо з наступними моделями КІА:

Продать катализатор КИА / Kia

 • Cee’d
 • Cerato
 • Clarus
 • Concord
 • Enterprise
 • Joice
 • K2700
 • Magentis
 • Opirus
 • Picanto
 • Pro сee’d
 • Rio
 • Sephia
 • Shuma
 • Sorento
 • Soul
 • Sportage
 • Visto

До комплексу наших послуг входять також консультації та діагностика авто. Перевірка каталізатора виконується сучасним обладнанням. Завдяки швидкому XRF-аналізу ми оперативно визначаємо стан каталізатора та його вартість. Розрахунок за старий каталізатор здійснюється без зволікань дома.

На нашому СТО ви можете провести ремонт вихлопної системи швидко та за вигідною вартістю. Самостійно видаляти каталізатор не варто. Всі системи сучасних автомобілів керуються центральним блоком, який може заблокувати рух авто при виявленні невідповідності. Є різні варіанти ремонту каталізатора – як дорожчі, так і дешевші. Звернувшись до фахівців, ви зможете швидко повернути автомобіль у робочий стан, не переживаючи про надійність ремонту, тому що ми гарантуємо його якість.

В нас також можна здати старі каталізатори будь-яких марок за максимальною вартістю ринку. Ми приймаємо старі відпрацьовані каталізатори у будь-якій кількості. Орієнтовну вартість можна дізнатися з прайсу. Також ми працюємо по Україні. Щоб дізнатися подробиці – телефонуйте за вказаними номерами телефону.

 

Маркування для каталізаторів KIA / HUNDAY

 Ціна

AD Після XRF аналізу
B1E Після XRF аналізу
B2E Після XRF аналізу
CHE Після XRF аналізу
C2D Після XRF аналізу
MCP Після XRF аналізу
RDH 11 Після XRF аналізу
RHD Після XRF аналізу
RHE Після XRF аналізу
TCD Після XRF аналізу
UABL 11 Після XRF аналізу
UASR 11 Після XRF аналізу
UDFC 11 Після XRF аналізу
UDFO 11 Після XRF аналізу
UDGM 01 Після XRF аналізу
UDJB 10 Після XRF аналізу
UDJB 20 Після XRF аналізу
UDJM 12 Після XRF аналізу
UDRS 11 Після XRF аналізу
UDSM 12 Після XRF аналізу
UDSM 13 Після XRF аналізу
U2A 630 Після XRF аналізу
U2A 680 Після XRF аналізу

Остаточну вартість ви дізнаєтесь після XRF аналізу.