Викуп (скупка) каталізаторів Jeep

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз: +38(093) 541-98-20

Автомобілі Jeep, як і інший сучасний транспорт, облаштовані каталітичними нейтралізаторами для очищення вихлопних газів. Каталізатори автомобілів удосконалювалися щоразу, оскільки підвищувалися міжнародні стандарти до палива та вихлопів авто. Перші автокаталізатори були встановлені на транспорт, щоб він відповідав нормам “Євро-2” та “Євро-3”. З того часу (1992 р.) кількість транспорту у світі істотно зросла, тому посилилися й стандарти “Євро”. Тому на сьогоднішній час автокаталізатори складаються з трьох камер, які наповнені керамічними стільниками з напиленням дорогих металів, що спричиняють хімічну реакцію. Завдяки цьому вихлопні гази вдесятеро зменшують свою токсичність і викид твердих частинок майже усувається.

Кожен виробник транспортних засобів, намагаючись відповідати міжнародним стандартам Євро, оснащує автомобілі своєї марки автокаталізаторами. Також для більшої зручності користувачів організовані пункти прийому даних пристроїв, оскільки вони є дуже токсичними і не підлягають викиду на звалище. Щоб заохотити здачу старих каталізаторів, їх власникам пропонується гарна грошова винагорода. Каталізатори, як і акумулятори та багато інших сучасних пристроїв, підлягають переробці. Це вигідно і допомагає зберегти довкілля.

Прайс на скупку каталізаторів

Тип приладу Одиниця вимірювання Аналіз Вартість грн.
Дизельний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Керамічний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Американський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Французький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Німецький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Японський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Сажевий фільтр
за кілограм XRF
Після XRF аналізу

Щоб автомобіль відповідав стандартам від “Євро-3” і до “Євро-6”, він обов’язково повинен бути обладнаний каталізатором. Перетнути кордон на автомобілі без такого приладу вам не вдасться. У країнах Європи до цього питання ставляться дуже скрупульозно. Тому ми не радимо видаляти каталізатор із авто, адже токсичність вихлопів у цьому випадку різко зросте.

Продать катализатор Jeep / ДжипЗвертайтеся до нас за нейтралізаторами (або здавайте) для таких моделей позашляховика Джип:

 • Cherokee
 • CJ
 • Commander
 • Compass
 • Grand Cherokee
 • Liberty
 • Wrangler

Якщо вам потрібно відслуживший каталізатор, здати – ми з радістю допоможемо з цим питанням.

Шкідливість вихлопних газів та їх перетворення каталізатором

З 2015 року на території Євросоюзу діє екостандарт Євро-6, який незабаром затвердять і в Україні. Для людини найнебезпечнішими та шкідливими вважаються такі сполуки, що присутні у вихлопі відпрацьованого палива:

 • Окис вуглецю;
 • Залишкові вуглеводні;
 • Оксиди азоту.

Екостандарт “Євро-6” посилює вимоги до дизельних та бензинових авто таким чином, щоб викид твердих частинок зменшується вдвічі, рівень оксидів азоту – у п’ять разів, а вуглеводнів – у три з половиною рази.

Каталізатор здатний як затримувати дрібні тверді частинки, так і перетворювати токсичні вихлопи на нетоксичні. Відбувається це завдяки його специфічній конструкції та впливу рідкісних металів, що застосовуються у сучасних каталізаторах. Завдяки хімічним реакціям, які в ньому відбуваються і можливе настільки велике зниження шкідливості газів згорілого палива.

В рамках прагнення до підвищення екологічності здійснюється прийом відпрацьованих каталізаторів за високою ціною. Наша компанія є частиною даного всесвітнього проекту та викуповує сажі фільтри та каталізатори всіх марок авто за дуже вигідними цінами.

Ремонт та заміна каталізаторів Jeep

Якщо ви хочете якісно відремонтувати автомобіль Jeep при поломці каталізатора, звертайтеся до нас і ми з радістю виконаємо весь комплекс робіт. У цьому питанні у нас величезний досвід та найкращі умови для ремонту.

При обслуговуванні на нашому СТО ви отримуєте:

 • діагностику автомобіля,
 • XRF-діагностику каталізатора,
 • розрахунок вартості старого каталізатора та моментальну виплату,
 • консультацію щодо ремонту,
 • ремонтні роботи з використанням запчастин з нашого складу,
 • гарантію на ремонт.

Такий підхід є найбільш ефективним і вигідний, як показує наш багаторічний досвід. Наші майстри швидко та якісно приведуть ваш автомобіль у робочий стан за доступну ціну.

Якщо ви вже видалили старий каталізатор, ми можемо запропонувати вам вигідний його викуп і швидкий розрахунок на місці.