Викуп (скупка) каталізаторів Isuzu

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз: +38(093) 541-98-20

Автомобілі Isuzu, як і багато інших сучасних авто, оснащені каталізаторами. Головна функція каталізатора – знижувати токсичність вихлопних газів. Оскільки екологічні стандарти з кожним роком посилюються, то й підвищуються вимоги до шкідливих викидів в атмосферу з автомобілів. Таким чином, виробники авто оснащують сучасні моделі каталітичними нейтралізаторами. А власникам транспортних засобів доводиться стежити за їх справністю та функціональністю.

Кількість автомобілів з кожним роком зростає і проблема забруднення атмосфери залишається досить гострою. Тому в усіх розвинених країнах запровадили норми відповідності палива чи стандарти Євро. І хоча автомобілі оснащують каталізаторами, що певною мірою знижує токсичність вихлопів, виникає ще одне питання: куди подіти відпрацьовані автокаталізатори? Викидати їх не можна, тому що в них накопичується велика кількість токсичних речовин. А виробництво нових – справа не дешева, оскільки у складі перетворювача відпрацьованих газів використовуються дорогі метали. Тому знайдено рішення – скуповування відпрацьованих автокаталізаторів.

Прайс на скупку каталізаторів

Тип приладу Одиниця вимірювання Аналіз Вартість грн.
Дизельний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Керамічний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Американський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Французький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Німецький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Японський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Сажевий фільтр
за кілограм XRF
Після XRF аналізу

Автомобільний каталізатор Ісузу

Здати відпрацьований каталізатор – це вигідне рішення для користувачів транспорту та виробників. Відпрацьовані металеві каталізатори мають напилення з дорогих металів. Тому їх переробка служить тій же меті, що й сам каталізатор – збереженню природних ресурсів. Пункти приймання автокаталізаторів можуть запропонувати вам свою ціну, залежно від моделі пристрою та його стану. Просто зняти каталізатор – не варіант. Потрібно звернутися до сервісного центру, який зробить видалення каталізатора правильно та запропонує як його викуп, так і заміну для повноцінної роботи автомобіля.

Продать катализатор Isuzu

Швидке зростання кількості автомобілів на планеті змушує виробників транспорту шукати нові рішення. І хоча на ринку з’явилися гібридні авто та електромобілі, дизельні та бензинові машини впевнено займають свою частку ринку. Але вимоги до автомобілів з двигуном внутрішнього згоряння посилюються. Головною їх проблемою залишається викид в атмосферу таких шкідливих для людини речовин як окиси вуглецю та азоту. Автомобільний каталізатор Ісузу значно знижує їхнє потрапляння в повітря. Він переробляє автомобільні гази у своїх камерах поетапно і таким чином в атмосферу потрапляють вже в рази очищені вихлопи.

Каталізатор Ісузу, він же автомобільний каталітичний нейтралізатор, як і кожен фільтр має свій термін служби. А у зв’язку зі збільшенням простоїв у пробках, попаданням неякісного палива та інших причин, його час служби досить обмежений. Зверніться до фахівців, якщо ви помітили несправності в роботі каталізатора.

Де здати та замінити каталізатор автомобіля Ісузу?

Здійснювати заміну автокаталізатора варто на спеціалізованому СТО. Тут ви отримаєте гарантії на роботу, а також зможете придбати новий каталізатор за оптимальною ціною без додаткових накруток. Наш пункт обслуговування автомобілів також включає такі послуги як:

  • демонтаж відпрацьованого каталізатора,
  • професійний аналіз каталізаторів,
  • викуп БУ каталізаторів різних марок,
  • встановлення нового пристрою.

Можливість здати старий каталізатор частково перекриє витрати на ремонт/заміну каталізатора. Навіть якщо ви вирішили робити інсталяцію нового каталізатора в іншому місці, ви все одно можете вигідно здати відпрацьований автокаталізатор у нас. Ми пропонуємо якісні послуги ремонту та високі ціни на викуп каталізаторів.