Викуп (скупка) каталіаторів DACIA

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз: +38(093) 541-98-20

Автомобільний каталізатор Dacia встановлюється на автомобілі цієї марки відповідно до міжнародних вимог “Євро”. Ще в 90-х роках було ухвалено рішення знизити викиди шкідливих речовин, які надходять у повітря з вихлопними газами. Саме для цього був створений автомобільний каталізатор. Він являє собою фільтр з декількома камерами, через які проходять відпрацьовані гази для очищення. Всі сучасні машини з двигунами внутрішнього спалювання палива обладнуються таким пристроєм. Але, як і будь-яка деталь, каталізатор має обмежений термін служби.

Тому постало питання з переробкою б/в каталізаторів. І тому створили мережу пунктів прийому, де можна здати старий каталізатор від автомобіля, зокрема. та Dacia. Наш сервіс пропонує вигідний викуп каталізаторів за високими цінами та миттєвий розрахунок на місці. Таким чином ви отримуєте подвійну вигоду. Вам не потрібно ставити питання, де і як утилізувати токсичний старий автоприлад. А також ви ще й отримуєте грошову винагороду за старий каталізатор.

Прайс на скупку каталізаторів

Тип приладу Одиниця вимірювання Аналіз Вартість грн.
Дизельний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Керамічний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Американський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Французький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Німецький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Японський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Сажевий фільтр
за кілограм XRF
Після XRF аналізу

Екологічні стандарти палива та автомобільних вихлопів, які назвали “Євро”, є системою еко-норм країн Євросоюзу, які поширилися і на інші держави. Цей закон регулює вимоги щодо вмісту токсичних речовин у змозі автомобілів. Перший екологічний стандарт Євро-1 був прийнятий ще 1992 року і набув чинності з 1993-го. Стандарти “Євро” регулюють вміст CO, СН та NO у викидах та поширюються на всі транспортні засоби.

На сьогоднішній день вже створено та затверджено стандарт “Євро-6”. І хоча виробники транспорту працюють над переходом на альтернативні види енергії, створюють гібридні автомобілі та електромобілі, питання утилізації та переробки автомобільних каталітичних нейтралізаторів залишається актуальним і ще існуватиме не одне десятиліття. Адже кількість паливних засобів транспорту по всьому світу просто величезна.

Опис каталізатора Дачія, його призначення

Каталізатори Дачія в залежності від модельного ряду можуть мати деякі відмінності, що зумовлює їхню ціну. Але, оскільки в старих пристроях як каталізатор хімічних реакцій використовували часто золото, родій і паладій, ці метали і зумовлюють їх вартість. Каталізатори працюють як камери для очищення повітря. Кожна з камер здійснює очищення конкретного роду. Що робить каталізатор Дача?

Основне завдання каталізатора Дачія (як і інших каталізаторів автомобілів):

  • знизити у вихлопних газах автомобіля окису азоту (NОх),
  • зменшити в рази рівень твердих частинок (РМ),
  • зменшити концентрацію залишкових вуглеводнів (НС).

І це справді працює. Наприклад, норми Євро-4 почали діяти в ЄС у 2005 році і викиди стали чистішими на 65-70%. Враховуючи постійне підвищення даних стандартів та удосконалення конструкції паливно-вихлопної системи автомобіля, можна говорити про значне скорочення шкідливих вихлопів у атмосферу.

Заміна/Прийом каталізаторів Dacia за вигідними цінами

На нашому сервісному центрі ви можете зробити комплекс робіт із заміни каталізатора. Ми вже роками стикаємося з проблемами забитого каталізатора та знаємо, як їх вирішити швидко та якісно.

Продать катализатор DACIA / Дачия

Вирішимо будь-яке питання пов’язане з нейтралізаторами Дачія:

  • 1300
  • 1310
  • 1325
  • 1410
  • Nova
  • Solenza

Відпрацьований каталізатор продати можна прямо в нас за дуже вигідною ціною.

Також у нас ви можете зробити демонтаж старого каталізатора та встановлення нового пристрою без втрати якості роботи автомобіля. Ми спеціалізуємося на заміні каталітичних каталізаторів всіх типів і можемо гарантувати, що всі роботи будуть виконані грамотно та надійно. Звертаючись до нас, ви отримуєте миттєву компенсацію за каталізатор Дачія. Також наші спеціалісти можуть проконсультувати вас за необхідності.