Викуп (скупка) каталізаторів Citroen

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз: +38(093) 541-98-20

Автомобільний каталізатор Citroen можна вигідно здати у пункті прийому відпрацьованих каталізаторів. Цей пристрій виконує важливу функцію – очищує відпрацьовані гази автомобіля. Але старий каталізатор токсичний його не можна викидати. Краще здати його в пункт прийому і отримати за це хорошу винагороду.

Влаштований каталізатор Citroen таким чином, що у його камерах (а їх кілька), крім звичайного фільтрового очищення, проходять хімічні реакції. Завдяки їм рівень оксидів азоту, шкідливих вуглеводів та інших токсичних речовин суттєво знижується. Як хімічний каталізатор використовують дорогі метали: паладій, золото, родій. Тож старі каталізатори відправляють на переробку.

Прайс на скупку каталізаторів

Тип приладу Одиниця вимірювання Аналіз Вартість грн.
Дизельний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Керамічний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Американський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Французький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Німецький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Японський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Сажевий фільтр
за кілограм XRF
Після XRF аналізу

Просто видалити каталізатор не можна – це призведе до непотрібних наслідків. Якщо каталізатор вийшов з ладу краще звернутися до фахівців, які швидко та якісно вирішать цю проблему. Враховуючи величезну кількість автомобілів на планеті, були прийняті міжнародні стандарти, яким повинні відповідати автомобілі, щоб зменшити їх шкідливий вплив на атмосферу. Ці стандарти назвали Євро. Перші почали працювати ще на початку 1990-х років. З кожним роком вимоги до автомобілів зростають, тому що їхня кількість невпинно збільшується. Тому каталізатори авто також удосконалюються. Тому старіші каталізатори коштують дешевше.

Звертайтеся до нас за вирішенням проблем із нейтралізатором Ситроен:

Продать катализатор Citroen / Ситроен

 • Berlingo
 • C1
 • C2
 • C3
 • Picasso
 • C4
 • C5
 • C6
 • C8
 • Jumper
 • Xsara

Купівля каталізаторів – Київ – це один із видів нашої діяльності. Ми виконуємо весь комплекс робіт з видалення, заміни та ремонту каталізатора. А за здачу б/в каталізатора ви отримаєте хорошу грошову компенсацію.

Призначення та конструкція каталізаторів Сітроен

У вихлопі автомобіля присутні токсичні речовини, рівень яких не можна допускати вище за норму. Стандартами Євро їхня кількість суворо контролюється. Якщо автомобіль не відповідає цим стандартам, на його власника чекає штраф. Тому слід стежити за справністю каталізатора, оскільки він відіграє фундаментальну роль очищенні вихлопних газів.

Каталізатори Сітроен, як і багато інших виготовляються з кераміки та металу. Ці матеріали вогнетривкі, а гази мають дуже високу температуру. Як каталітична речовина, яка провокує хімічну реакцію вибирають дорогі метали: золото, родій, паладій. Їх використовують як напилення.

Каталізатор складається з трьох камер, у кожній з яких проходить очищення від твердих частинок, оксидів азоту та вуглеводнів, які є частиною смогу. Таким чином, у повітря потрапляють уже очищені гази. Сучасні вимоги “Євро-6” настільки високі, що троє людей, які курять за 30 хвилин у закритому просторі, зроблять більше шкідливих речовин, ніж автомобіль за цей же час, який відповідає новим стандартам Євро.

Де найвигідніше можна відремонтувати поламаний каталізатор до Ситроєну?

Щоб ремонт або заміна каталізатора Сітроен не сильно вдарила по бюджету, варто звернутися на СТО, яке займається також скупкою каталізаторів. У нас ви можете:

 • пройти комплексне обстеження системи вихлопу вашого авто,
 • отримати безкоштовну консультацію щодо вирішення проблем з каталізатором,
 • видалити старий каталізатор,
 • здати відпрацьований каталізатор за пристойну суму,
 • встановити аналогічний прилад.

Ціни у нас найкращі у Києві. Також ми приймаємо старі каталізатори з інших міст України. Консультацію можна отримати за телефоном у наших менеджерів. Великий досвід дозволяє нашим майстрам виконувати роботу швидко та грамотно. Звертайтеся, ви залишитеся задоволені як здаванням каталізатора, так і ремонтом авто.