Викуп (скупка) каталізаторів Daewoo

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз: +38(093) 541-98-20

Автомобільний каталізатор Daewoo є у всіх сучасних моделях цієї марки. Це пов’язано з активною інтеграцією нашої країни до Європи, де ще на початку 90-х було запроваджено стандарти палива “Євро”. Також ці стандарти контролюють викид шкідливих речовин із автомобільними вихлопами.

Автомобільний каталізатор Daewoo – простий пристрій, який виконує важливу в автомобілі функцію – очищення вихлопних газів від токсичних речовин. Для цього каталізатор поділено на кілька камер, у кожній з яких проходить відповідна хімічна реакція. Як напилювач в каталізаторах використовують дорогі метали. За термін своєї служби цей пристрій збирає багато токсичних речовин. Тому каталізатор приймають на переробку, а викидати їх забороняється. Та й власникам автотранспорту вигідно здати старий каталізатор та отримати за це гроші.

Прайс на скупку каталізаторів

Тип приладу Одиниця вимірювання Аналіз Вартість грн.
Дизельний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Керамічний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Американський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Французький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Німецький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Японський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Сажевий фільтр
за кілограм XRF
Після XRF аналізу

Потреба автомобілів відповідати стандартам “Євро-5” і вже “Євро-6” обумовлює наявність каталізаторів у їх конструкції. Слід зазначити, що наявність цього приладу ніяк не впливає на технічні характеристики автомобіля. Але видаляти їх самостійно не можна, тому що викид токсичних речовин у вихлопних газів авто збільшиться відразу в кілька разів. Такий автомобіль не зможе відвідати країни Європи. Краще звернутися до фахівців, які можуть замінити каталізатор на аналогічний пристрій. А старий каталізатор у вас можуть викупити за вигідною ціною.

Якщо вас цікавить скупка каталізаторів – Україна – звертайтесь за вказаними телефонами. Ми займаємось викупом даних пристроїв за вигідною ціною.

Вирішуємо проблеми, пов’язані з каталізаторами Deawoo:

Продать катализатор daewoo / Деу

  • Espero
  • Evanda
  • Lacetti
  • Lanos
  • Magnus
  • Matiz
  • Nexia
  • Nubira
  • Tacuma
  • Tico

Де здати каталізатор ДЕУ?

На нашому СТО можна вигідно здати відпрацьований каталізатор Daewoo. XRF аналіз пристрою допоможе визначити його стан та вартість. Розрахунок ви отримуєте одразу на місці. Також ми приймаємо каталізатори від інших машин та ті, які ви вже самостійно демонтували. У будь-якому випадку після огляду каталізатора спеціалістом, вам буде названо його ціну прийому.

Ми пропонуємо комплексне обслуговування. У нас можна демонтувати старий пристрій, здати його на переробку за грошову винагороду та провести усі необхідні ремонтні роботи. Ціна каталізатора залежить від його типу та складності виготовлення. Часто в каталізаторах використовують дорогі метали, це може бути родій, золото, платина або паладій. За рахунок цього здавання каталізаторів вигідні як їх колишнім власникам, так і виробникам каталізаторів.

Як виявити поломку каталізатора Daewoo?

Забитий каталізатор під час роботи значно підвищує свою температуру. Вона може сягати 650°С. Таке нестандартне підвищення температури може спричинити закипання трансмісійної рідини та вихід її з ладу. Також можливе пробуксування зчеплення, а двигун при цьому може значно збільшувати кількість обертів.

Забивається каталізатор із простих і зрозумілих причин. Його начинка нагадує бджолині стільники, які виготовлені з кераміки. Металеве напилення ними виконує роль каталізатора для проходження хімічних реакцій. Внаслідок цього токсичність відпрацьованих газів знижується, але сам каталізатор засмічується будь-якими дрібними частинками. Каталізатори розраховані працювати протягом 10 років. Але вони можуть пошкоджуватися від ударів, а якість палива безпосередньо впливає на їх термін служби.

Втрата потужності автомобіля – це перша і головна ознака несправності каталізатора. Поломку від удару ви визначите по брязкітному звуку. У будь-якому випадку, зверніться до фахівців для проходження техогляду та усунення несправностей. Чим швидше ви це зробите, тим краще для транспортного засобу. Оскільки інші системи у разі залишаться справними.

 

Маркування для каталізаторів DAEWOO

 Ціна

KOREA DAC 96264037 Після XRF аналізу
KOREA DAC 96350080 Після XRF аналізу
KOREA DAC 96351141 Після XRF аналізу

Остаточну вартість ви дізнаєтесь після XRF аналізу.