Викуп (скупка) каталізаторів Honda

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз: +38(093) 541-98-20

Каталізатор Honda встановлюється на всі сучасні машини цієї марки, які працюють із двигуном внутрішнього згоряння. І хоча конструкція цього пристрою нескладна, він коштує чимало. Зумовлено це тим, що у його конструкції використовують дорогоцінні метали. Викидати такі пристрої точно не рекомендуємо. За старий каталізатор можна отримати непогану суму грошей. Здати каталізатор Хонда можна на нашому СТО.

Встановлювати каталізатори на автомобілі почали ще у 90-х роках. Пов’язано це із запровадженням екологічних норм, які висунули до палива та токсичності вихлопів. Назвали їх “Євро”, тому що впровадили їх спочатку у країнах Європи. Сьогодні вже існує “Євро-6”. Токсичність вихлопів автомобілів завдяки вимогам “Євро” вдалося знизити на більш ніж 80%. І все завдяки такому непоказному на перший погляд пристрою як каталітичний перетворювач або просто каталізатор.

Слід зазначити, що у зв’язку з невпинним зростанням кількості транспорту, встановлення пристроїв зниження токсичності вихлопів була неминучою. Усі виробники автомобілів зараз використовують каталізатори тієї чи іншої конструкції. Завдяки цьому токсичні випари, що потрапляють в атмосферу з автовихлопами, значно зменшилися.

Прайс на скупку каталізаторів

Тип приладу Одиниця вимірювання Аналіз Вартість грн.
Дизельний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Керамічний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Американський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Французький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Німецький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Японський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Сажевий фільтр
за кілограм XRF
Після XRF аналізу

Також за допомогою нашого сайту Ви можете продати каталізатор (Київ) від автомобіля Хонда будь-якої марки.

Автомобільний каталізатор не впливає на технічні характеристики автомобіля. Але його несправність ви можете відчути у збоях роботи вихлопної системи та навіть двигуна. Забитий каталізатор краще замінити у спеціалізованому СТО, де професійні майстри все зроблять якісно та з гарантією.

Можете звертатися до нас за вирішенням питань, пов’язаних з Хонда:

Продать катализатор Honda Хонда

 • Accord
 • Civic
 • CR-V
 • FR-V
 • HR-V
 • Jazz
 • Legend
 • Odyssey
 • Pilot
 • Prelude
 • Saber
 • Shuttle

Призначення каталізатора Хонда та його особливості

Каталізатор автомобіля Хонда складається з декількох камер, які часто виготовляють із кераміки та металу, оскільки ці матеріали здатні витримувати високі температури. Як каталізатор хімічних реакцій використовують золото, паладій або родій. Проходячи хімічні реакції в камерах каталізатора у вихлопних газах авто значно зменшуються такі шкідливі сполуки, як:

 • оксид азоту (NOх),
 • тверді частинки (РМ),
 • залишкові вуглеводні (НС) та ін.

Саме ці речовини є частиною смогу, що так згубно впливає на земну атмосферу. Через їхню дію і було введено норми “Євро”, які ретельно регулюють викид шкідливих речовин від автомобілів. Каталізатори і фільтри сажі зупиняють більшу частину токсичних речовин і в повітря потрапляє тільки невелика їх частина. І з кожним роком каталізатори удосконалюються все більше, щоб відповідати міжнародним стандартам та знижувати шкідливість перероблених газів.

Така важлива функція виконується кожним нейтралізатором каталітичного Хонда. Тому не варіант просто вирізати каталізатор. Краще замінити його на новий, який також виконуватиме таку саму роль. Але так як цей пристрій не дешевий, то деякі власники авто встановлюють стронгер замість каталізатора. Як зробити, вирішує кожен власник транспорту самостійно, але потрібно врахувати, що вихлопи вашого авто можуть не відповідати нормам, якщо ви видалили каталізатор. Для таких автомобілів шлях до Європи заборонено.

Як дізнатися, чи забитий каталізатор у автомобілі Honda?

Найкращий спосіб перевірити автомобільний каталізатор – звернутися до фахівців у цьому питанні. На нашому СТО можна провести швидкий XRF-аналіз пристрою, який покаже, наскільки забитий каталізатор. Також ми викуповуємо каталізатори за найкращою вартістю в Україні та виробляємо видалення та заміну каталізаторів.

Про неправильну роботу каталізатора може свідчити зміна кольору диму з вихлопної, зниження тяги автомобіля і чек, що світиться. Тягнути з ремонтом точно не рекомендується, адже поломка та невчасний ремонт каталізатора може призвести до проблем з мотором автомобіля. Краще вчасно звернутися до техсервісу. У нас ви можете здати старий каталізатор за вигідною ціною, придбати новий пристрій та провести всі необхідні роботи, пов’язані із заміною. Ціни та якість вас приємно здивують.

Маркування для каталізаторів HONDA

 Ціна

HONDA CIVIC 7 PASKOW Після XRF аналізу
HONDA CIVIC 8 PASKOW Після XRF аналізу

Остаточну вартість ви дізнаєтесь після XRF аналізу.