Викуп (скупка) каталізаторів Toyota

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз: +38(093) 541-98-20

Потреба в каталітичному перетворювачі для автомобілів Toyota виникла з впровадженням норм до автовихлопів та автомобільного палива під назвою “Євро”. Їх запровадили на початку 90-х у зв’язку зі стрімким зростанням кількості автомобілів на планеті. Норми “Євро” були покликані для врегулювання шкідливих викидів у повітря. І вони досягли значного покращення. Сучасні автомобілі викидають у повітря в десятки разів менше токсичних речовин, ніж їхні попередники. Це стало можливо завдяки доповненню під назвою автомобільний каталізатор. Він призначений зменшувати такі викиди як:

 • Вуглеводні, які виступають основною частиною смогу;
 • Оксиди азоту;
 • Окису вуглецю.

Автомобільні каталізатори мають незаперечний плюс – їх можна переробляти. Здати каталізатор, що відслужив, від автомобіля Toyota можна на будь-якому з наших СТО або навіть відправивши його службою відправки. Перевагами прийому нашої компанії безперечно є ціна. У нас найвищі виплати в Україні за старі каталізатори та фільтри сажі. Також ми займаємося ремонтом та заміною каталізаторів на авто будь-яких марок.

Багатьох цікавить, скільки можна виручити за відслуживший каталізатор, ціна вказана нижче в прайсі.

Прайс на скупку каталізаторів

Тип приладу Одиниця вимірювання Аналіз Вартість грн.
Дизельний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Керамічний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Американський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Французький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Німецький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Японський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Сажевий фільтр
за кілограм XRF
Після XRF аналізу

Доповнення системи вихлопу каталізатором не вплинуло на технічні характеристики автомобілів. А ось на показники токсичності вихлопів – суттєво знизилися. Структура пристрою така, що цей фільтр затримує максимальну кількість твердих частинок, які готові потрапити в повітря, а також додаткове згоряння газів за рахунок хімічних реакцій. Як каталізатори хімічних реакцій використовують дорогі елементи – паладій, родій, золото. Їхня кількість у каталітичному перетворювачі безпосередньо впливає на його ціну. Тому переробка даних пристроїв вітається у всьому світі.

Звертайтеся до нас, і ми допоможемо Вам вирішити будь-яке питання з нейтралізатором Тойота:

Продать катализатор Toyota / Тойота

 • Auris
 • Avalon
 • Avensis
 • Camry
 • Celica
 • Corolla
 • Corona
 • Highlander
 • Hilux
 • Land Cruiser 200
 • RAV 4
 • Sequoia
 • Tundra
 • Yaris

Причини поломки каталізаторів Toyota

Каталізатори Toyota мають свій ресурс, який може сильно скоротитися при неправильній експлуатації автомобіля. Своєчасне проходження ТО, заміна олії та фільтрів, покупка якісного палива сприяють продовженню терміну служби каталізатора та інших систем. Але є фактори, які непідвладні водієві – часті стояння в пробках, механічні пошкодження, попадання твердих частинок в систему вихлопу через погане покриття доріг. У середньому каталізатор має ресурс, який вичерпується за 100 тис. км пробігу авто.

Про несправний каталізатор вас оповістить комп’ютер автомобіля, засвітивши відповідний чек. Також про забитий каталізатор можна дізнатися по вихлопних газах, що змінив колір, зниження потужності авто, безпричинним збільшенням оборотів двигуна. Якщо ви помітили ці симптоми, зверніться до фахівців для усунення несправностей.

Прийом та заміна б/в каталізаторів Toyota

Деякі водії затягують заміну каталізатора, тому що розуміють, що це тягне за собою грошові витрати. Але хочемо відзначити, що на нашому СТО вам запропонують миттєвий викуп каталізатора, що відслужив, і відповідний ремонт. Частина витрат вам перекриє винагороду за здавання старого каталізатора. Майстри порадять найкращий варіант ремонту.

Повністю видалити старий каталізатор самостійно ми не радимо. Краще довіритися спеціалістам, тому що всі системи сучасних автомобілів підключені до комп’ютеризованого блоку керування авто. Та й причини поломки можуть бути різними. Є дешевші чи дорогі варіанти заміни каталізатора. Детальну інформацію ви можете отримати у наших спеціалістів, як і швидку діагностику каталізатора.

 

Маркування для каталізаторів TOYOTA

 Ціна

26011 Після XRF аналізу
26031 Після XRF аналізу
26041 Після XRF аналізу
OR070 Після XRF аналізу
AA7 Після XRF аналізу
AB2 Після XRF аналізу
AD4 Після XRF аналізу
AD5 Після XRF аналізу
AE8 Після XRF аналізу
U22 Після XRF аналізу
U29 Після XRF аналізу
U59 Після XRF аналізу
U83 Після XRF аналізу
U85 Після XRF аналізу
U87 Після XRF аналізу
U88 Після XRF аналізу

Остаточну вартість ви дізнаєтесь після XRF аналізу.