Купити стронгер у Житомирі. Полум’ягасник вихлопної системи AWG, ціна

Встановлення полум’ягасників та стронгерів у Житомирі – послуга, що користується популярністю не один рік і не зменшує обертів. Ця послуга потрібна з кількох причин. Одна з них – оптимізація роботи вихлопної системи за доступною вартістю. Друга – якісна заміна дорогому каталізатору без шкоди для автомобіля. І остання – покращення роботи двигуна. Всі причини досить вагомі і коли постає питання: “чим замінити каталізатор?”, Висновок напрошується сам по собі. Автомобільний стронгер – відмінне та недороге рішення у цій ситуації.

Купити стронгер можна і у нашій компанії. Ми займаємось їх встановленням, як і видаленням каталізаторів, у місті Київ. Також пріоритетним напрямком компанії є послуга викупу відпрацьованих каталізаторів. Ми пропонуємо високі ціни за здачу каталізаторів різних марок. Якщо вас цікавить це питання, зв’яжіться з нами за вказаними телефонами і ви переконаєтеся, що наші виплати є одними з найкращих в Україні.

Якщо вам потрібно каталізатори продати, ми завжди до ваших послуг. На вас чекають вигідні умови та швидке обслуговування.

Звертаючись до компанії HelpAuto, ви завжди можете розраховувати на швидку винагороду за старий каталізатор, консультації досвідчених фахівців та вирішення питань з вихлопною системою.

Що таке стронгер

Стронгер КупитьСтронгер – це додатковий пристрій для вихлопної системи, який виконує практично ті ж функції, що й резонатор, але має специфічну структуру. Стронгер складається з вхідної та вихідної труби певного діаметра (вхід та вихід підбирається виходячи з параметрів вихлопної системи автомобіля) та основного циліндра. Стронгер виконаний з нержавіючої сталі, яка здатна витримувати високі температури, стійка до корозії та механічних навантажень. Усередині циліндра знаходяться невеликі лопаті, які розміщені у вигляді спіралі, а також може бути шумопоглинаючий наповнювач.

Стронгер служить для кількох цілей. Він розміщується замість каталізатора відразу на вході відпрацьованих газів у систему вихлопу, поглинає відпрацьовану суміш, знижує її температуру, бореться зі зворотною хвилею газів та знижує рівень шуму. Єдине, з чим не здатний впоратися стронгер – це токсичність вихлопних газів. Інші функції він виконує дуже добре. Для двигуна установка стронгера також є плюсом. Підвищується його потужність. Поліпшується динаміка автомобіля.

Установка стронгера потребує певних навичок та досвіду. Пристрій потрібно розміщувати правильно. Також є низка робіт, які виконуються в комплексі з цією процедурою. Справа в тому, що сучасні автомобілі комп’ютеризовані, мають безліч датчиків, систем контролю, додаткових пристроїв для покращення роботи авто. Якщо видаляється одна деталь, це вимагає модернізації всієї системи.

Майстри нашого автосервісу чудово знають усі тонкощі цієї роботи. Звертайтеся до нас, якщо вам потрібен стронгер, його монтаж або скупка автокаталізаторів.