Викуп (скупка) каталізаторів Чернігів

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз: +38(093) 541-98-20

Здати каталізатор на утилізацію у місті Чернігів можна через нашу фірму “Ікат”. Для цього зв’яжіться з нами по телефону і докладно пояснимо процедуру викупу. Компанія Ікат вже більше десяти років займається викупом б\у каталізаторів від автомобілів усіх марок і пропонує дуже вигідні умови як для разового, так і для постійного співробітництва в цьому напрямку.

  • Ми надаємо інформаційну підтримку з питань здавання каталізаторів.
  • Прайс з викупу заснований на цінах всесвітньої біржі, тому вартість вашого автокаталізатора буде розрахована за актуальною ринковою ціною дорогоцінних металів.
  • Ми оперативно проводимо угоду без затримок викупу, тому з нами вважають за краще працювати не тільки фізичні особи, а й СТО, приватні автомайстри, фірми тощо.
  • За допомогою професійного обладнання ми швидко та точно визначаємо цінність вашого пристрою.
  • Працюємо по всій Україні. Нам можна відправити каталізатор перевізником та бути впевненим у отриманні грошової винагороди за старий каталізатор.

Наша фірма пропонує вам прийом каталізаторів від усіх марок автомобілів та в будь-якій кількості.

Прайс на скупку каталізаторів

Тип приладу Одиниця вимірювання Аналіз Вартість грн.
Дизельний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Керамічний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Американський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Французький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Німецький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Японський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Сажевий фільтр
за кілограм XRF
Після XRF аналізу

Чому не слід викидати старий каталізатор?

Продать катализатор Чернигов

За багато років роботи ми виплатили величезну суму грошей автовласникам, які вирішили грамотно утилізувати каталізатор, що відслужив. Ми пропонуємо послугу викупу каталізатора за найвищими цінами.

Каталізатор не варто викидати з кількох причин:

  • за нього можна отримати непогані гроші,
  • старі каталізатори токсичні, якщо їх просто викинути, вони будуть отруювати простір навколо себе,
  • утилізація каталізаторів дає можливість повторно використовувати рідкісні метали та зберегти довкілля.

Тому краще здати каталізатор на переробку, ніж викидати чи зберігати. Самому намагатися витягти з нього цінні метали не варто. Цей процес потребує певних навичок та обладнання. Краще довірити справу професіоналам.

Навіщо видаляти каталізатор із автомобіля?

Автокаталізатор – важлива частина вихлопної системи, особливо в сучасних автомобілях, починаючи від стандартів Євро-3, Євро-4 і вище. Цей пристрій підключено до певних датчиків та системи ЄДР. Воно відповідає за регулювання шкідливості вихлопів, тобто очищає вихлопні гази. Якщо каталізатор просто вирізати, це спричинить збій у роботі центрального блоку управління. Але є моменти, коли каталізатор потрібно все ж таки видалити.

Якщо каталітичний нейтралізатор засмічився, вийшов з ладу або пошкоджений, він завдає автомобілю в цілому більше шкоди, ніж користі. У такому разі його краще демонтувати та відключити програмно. Можливий варіант заміни пристрою на новий або аналог, оскільки ремонту каталізатори не підлягають. Ви можете вибрати видалення або заміну каталізатора в залежності від ваших можливостей та бажання, так як новий пристрій є досить дорогим. А старий каталізатор ми завжди готові викупити за найкращою вартістю.