Викуп (скупка) каталізаторів Черкаси

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз: +38(093) 541-98-20

Викуп каталізаторів у Черкасах відбувається віддалено. Щоб здати каталізатор б/у вам потрібно звернутися до нас за телефоном. Наші фахівці визначать приблизну цінність вашого каталітичного перетворювача, після чого ви можете відправити його Новою Поштою, а натомість отримати гроші.

Скупка каталізаторів компанією Ікат проводиться вже понад десять років. За цей час ми вивчили всі тонкощі справи і можемо проконсультувати вас у питаннях, пов’язаних зі здаванням каталізаторів. Ми приймаємо їх у будь-якій кількості та в різному стані. Ціна залежить від маркування, тобто року випуску каталізатора та його конструктивних особливостей.

Чому варто каталізатор продати в компанії Ікат:

  • Ми пропонуємо високі виплати за відпрацьовані каталізатори всіх марок авто.
  • Приймаємо вживані каталізатори в різних кількостях, від 1 одиниці.
  • Можемо співпрацювати на постійній основі із СТО, фірмами, автомайстрами на дуже вигідних умовах.
  • Завжди готові допомогти порадою та надаємо консультації з питань видалення та викупу каталізаторів.
  • Пропонуємо віддалений викуп із будь-якого населеного пункту України.
  • Наш прайс базується на всесвітніх цінах, тому ви завжди будете у виграші.

Прайс на скупку каталізаторів

Тип приладу Одиниця вимірювання Аналіз Вартість грн.
Дизельний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Керамічний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Американський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Французький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Німецький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Японський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Сажевий фільтр
за кілограм XRF
Після XRF аналізу

Що таке каталізатор і навіщо він автомобілю?

Каталізатори в автомобілях відіграють роль очисника вихлопних газів. По суті автокаталізатор – це вдосконалений фільтр, який здатний допалювати паливо і за допомогою хімічних реакцій розщеплювати токсичні сполуки. Більшість сучасних каталізаторів мають металеву або керамічну трубчасту серцевину у вигляді бджолиних сот. У розрізі це виглядає саме так і така структура дозволяє максимально збільшити площу дотику вихлопу та каталітичної речовини, що дає найкращий результат.

Продать катализатор Черкассы

Каталізатор в автомобілі знаходиться після двигуна і є частиною вихлопної системи. Йому допомагають різні датчики та вимірювачі. Також його підключено до комп’ютерної системи автомобіля. Тому при видаленні каталізатора потрібне також його програмне відключення, яке рекомендуємо довірити професіоналам.

Причини поломки каталізаторів

Якщо ви хочете, щоб каталізатор прослужив якнайдовше, то варто подбати про якісне паливо і в жодному разі не використовувати етилований бензин. Також зверніть увагу на своєчасне проходження ТО, регулярну заміну масла та фільтрів. У важких та екстремальних умовах експлуатації автомобіля каталізатор прослужить менше, ніж у звичайних. Також варто врахувати, що на його роботу згубно впливають пробки на дорогах, коли авто простоює із увімкненим двигуном. Якщо уважно ставитися до автомобіля, то каталізатор може прослужити і до 200 тис. км пробігу, а іноді і довше. Але в наших умовах часто каталізатор доводиться видаляти набагато швидше. В цьому випадку вам допоможе компанія Ікат та наші майстри. Звертайтеся.