Викуп (скупка) каталізаторів Хмельницький

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз: +38(093) 541-98-20

Здати каталізатор у Хмельницькому можна за допомогою нашої фірми Ікат. Ми працюємо за міжнародним прайсом, тому у нас завжди актуальні високі ціни на викуп Б/у каталізаторів. Ми приймаємо автокати від різних марок авто та в будь-якій кількості. Щоб дізнатися більше, як відбувається викуп, зверніться до нас за вказаними номерами телефону.

Скупка каталізаторів у Хмельницькому відбувається на простих та прозорих умовах. Ми можемо зорієнтувати вас за ціною з фотографії каталізатора, його маркування на корпусі та деяких інших деталей. Точну вартість можна дізнатися, зробивши спектральний аналіз пристрою.

Відповідно до екологічних законів і норм, каталізатори, що відслужили від автомобілів, повинні відправлятися на переробку. Їх утилізація дозволяє повернути у виробництво частину металів, що використовуються при їх створенні, а також не допускати отруєння ґрунту та води. Справа в тому, що дані пристрої накопичують у собі токсичні речовини, оскільки є фільтром для вихлопних газів автомобіля. Тому їх не можна викидати, закопувати тощо. Правильна утилізація – найрозумніший вихід, вигідний для всіх.

Прайс на скупку каталізаторів

Тип приладу Одиниця вимірювання Аналіз Вартість грн.
Дизельний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Керамічний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Американський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Французький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Німецький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Японський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Сажевий фільтр
за кілограм XRF
Після XRF аналізу

Навіщо автомобілю каталізатор?

Автомобільний нейтралізатор покликаний знижувати шкідливість вихлопних газів автомобіля. Тому чим кращої якості паливо, тим довше він вам прослужить. За поганих умов експлуатації каталізатор швидше засмічується, ламається. Він є частиною вихлопної системи і може прогоряти, піддаватися корозії тощо. Каталізатор, що вийшов з ладу, не можна відремонтувати, як і будь-який інший фільтр. Він підлягає лише заміні чи видаленню.

Видалити каталізатор краще, скориставшись послугами спеціалізованого автосервісу. Це гарантує правильне його відключення як фізичне, і програмне. Також вам запропонують встановити стронгер чи резонатор для заміни каталізатора. Вилучений каталізатор можна здати за гарною ціною, компенсував таким чином частину витрат на ремонт. Ми проводимо прийом каталізаторів у Києві постійно.

Продать катализатор ХмельницкийЧому варто вибрати компанію Ікат для здачі каталізатора:

  • У нас чесні ціни і завжди актуальний прайс на скупку каталізаторів б/у всіх марок авто.
  • Ми чесно і без затримок робимо виплати клієнтам.
  • Завжди готові допомогти консультацією та слушною порадою.
  • Вже багато років займаємося викупом каталізатором та знаємо всі тонкощі цієї справи.
  • Нам довіряють тисячі автовласників у всій Україні.
  • Ми працюємо як оптом, так і в роздріб.
  • Пропонуємо віддалений викуп з будь-якого міста України за найкращими цінами.