Викуп (скупка) каталізаторів Херсон

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз: +38(093) 541-98-20

Викуп каталізаторів у Херсоні можливий на простих та прозорих умовах. Для цього вам потрібно звернутися до нашої компанії Ікат. Ми пропонуємо послуги з видалення каталізатора з авто, а також його викуп за гідну ціну. Наша компанія вже багато років працює на ринку України і заслужила на репутацію надійного скупника каталізаторів від усіх марок авто.

  • Працюючи з нами ви можете бути впевнені в гідній винагороді за здачу каталізатора.
  • Робимо XRF-аналіз пристрою протягом 10 хвилин.
  • Можливий віддалений викуп з Херсона та області.
  • Пропонуємо проконсультуватися у наших спеціалістів.
  • Працюємо як оптом, так і в роздріб – приймаємо старі каталізатори у будь-якій кількості.

Якщо вас цікавить скупка каталізаторів, ціна буде озвучена після точного аналізу, а попередня оцінка можлива за маркуванням каталізатора на корпусі.

Ми вже багато років працюємо із викупом каталізаторів автомобілів усіх марок. Можемо запевнити вас, що будь-який каталізатор вигідніше здати, ніж викинути. І здавання здійснюється у спеціалізованих пунктах прийому, такий як наш. Як звичайний металобрухт цей пристрій не пройде. У ньому накопичуються токсичні речовини за термін роботи, тому потрібна правильна утилізація.

Прайс на скупку каталізаторів

Тип приладу Одиниця вимірювання Аналіз Вартість грн.
Дизельний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Керамічний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Американський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Французький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Німецький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Японський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Сажевий фільтр
за кілограм XRF
Після XRF аналізу

Навіщо скуповують б/в каталізатори?

Продать катализатор Херсон

Автомобільний каталітичний перетворювач у своєму складі має цінні метали (родій, паладій, іноді платину), які є каталітичною речовиною. Для отримання потрібні певні процеси. Але при правильній утилізації ці метали відокремлюються і вилучаються. Таким чином, їх можна повторно використовувати. Чим більше цінних металів у каталізаторі, тим він дорожчий.

Навіщо видаляти каталізатор із авто?

Всі сучасні автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння оснащуються каталізаторами, оскільки цей пристрій знижує токсичність вихлопних газів. Але згодом каталізатор вичерпує свій ресурс. Це відбувається після пробігу авто у 100 тис. км. Також можливе механічне пошкодження каталізатора, тому що він знаходиться внизу авто та є частиною вихлопної системи. І ще одна поширена поломка – засмічення каталізатора, до неї наводить найчастіше паливо поганої якості.

Коли каталізатор перестає виконувати свою головну функцію – очищення вихлопів, він стає марним і навіть у деяких випадках небезпечним для автомобіля. У разі його видаляють чи замінюють новим пристроєм. Старий каталізатор ви завжди можете здати до компанії Ікат.