Викуп (скупка) каталізаторів Харьків

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз: +38(093) 541-98-20

Скупка каталізаторів у Харкові відбувається на вигідних умовах як для роздрібних, так і для оптових клієнтів. Наші консультанти нададуть вам всю необхідну інформацію про процес по телефону. Прості та вигідні умови угоди дозволять вам негайно отримати винагороду за каталізатор.

Здати каталізатор у Харкові можна віддалено чи відвідавши наше СТО у місті Київ. Вигідніше відправити деталь перевізником, якщо вона вже знята з машини. Інакше, не варто робити демонтаж каталізатора. Зверніться до наших спеціалістів і вони безкоштовно проконсультують вас у цьому питанні.

Ми працюємо на ринку України вже багато років, і нам довіряють тисячі автовласників з усієї країни. Ми заслужили репутацію надійного партнера також для СТО в невеликих містах, співпрацюємо і з великими автосервісами з викупу каталізаторів, що відслужили. Якщо ви вирішили видалити каталізатор, оптимальний варіант у цьому випадку – здати каталізатор на вигідних умовах, які пропонує наша фірма. Звертайтеся до нас і ви побачите найкращу пропозицію щодо викупу автоката.

Прайс на скупку каталізаторів

Тип приладу Одиниця вимірювання Аналіз Вартість грн.
Дизельний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Керамічний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Американський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Французький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Німецький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Японський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Сажевий фільтр
за кілограм XRF
Після XRF аналізу

Навіщо видаляти каталізатор?

Каталізаторами оснащуються всі сучасні автомобілі з ДВЗ. Цей пристрій призначений:

  • очищати вихлопні гази від шкідливих речовин та сполук,
  • допалювати частинки палива, що не згоріли,
  • перетворювати за допомогою хімічної реакції шкідливі сполуки на найпростіші нешкідливі.

продать катализатор ХарьковАле ресурс каталізатора обмежений. На його працездатність та термін служби безпосередньо впливає якість палива та умови експлуатації. Тому настає момент, коли каталізатор перестає виконувати своє завдання. Більш того, забитий несправний каталізатор може згубно впливати на інші системи авто. Тому його потрібно замінити новим пристроєм або видалити.

Новий каталізатор коштує чималі гроші. З кожним оновленням норми Євро ці пристрої удосконалюються (зараз вже дійшли до 7 покоління), що, звичайно ж, впливає на їхню вартість. Ремонт каталізатори не підлягають. Тому багато наших клієнтів вирішують видалити каталізатор і вигідно його здати. А замість нього ставиться стронгер/пламегасник.

Якщо ви зацікавлені в здачі старого каталізатора, його демонтажі або інших наших послуг, телефонуйте за вказаними номерами телефону. Наші фахівці вас проконсультують і оцінять вартість б/у каталізатора вашого авто. Ми працюємо по європейському прайсу і тому можемо запропонувати дуже вигідні умови угоди для приймання каталізатора.