Викуп (скупка) каталізаторів Тернопіль

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз: +38(093) 541-98-20

Старі каталізатори не слід зберігати. Найкращим варіантом залишається їхнє здавання в пункти прийому, які виплачують за це гроші. Здати каталізатор можна у будь-якому місті України. Наша компанія пропонує вигідний прийом каталізаторів за найвищими цінами. Ми займаємося їхньою утилізацією вже не один рік і знаємо всі тонкощі цієї справи. Тому рекомендуємо не намагатися самостійно розібрати деталь, тому що токсичні речовини, що знаходяться в середині, дуже шкідливі для здоров’я. Та й потім здати пошкоджену деталь буде набагато складніше і вже не так вигідно.

Наша компанія пропонує вам здати каталізатор, ціна залежить від маркування каталізатора, року випуску та стану.

Вибираючи компанію Ікат ви отримуєте низку переваг:

  • найкращу на ринку ціну за б/в каталізатор,
  • безкоштовну консультацію,
  • можливість демонтажу пристрою на наших СТО,
  • оперативний викуп та чесний розрахунок.

Якщо ви знаходитесь в місті Тернопіль, то викуп каталізатора можна зробити дистанційно. Нічого складного у цьому немає. Зв’язавшись з нами по телефону, ви отримуєте всю необхідну інформацію про подальші дії. Передоцінку наші фахівці можуть зробити за фото каталізатора та його маркування. Після цього надсилання товару здійснюється через Нову Пошту, а ви отримуєте гроші.

Прайс на скупку каталізаторів

Тип приладу Одиниця вимірювання Аналіз Вартість грн.
Дизельний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Керамічний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Американський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Французький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Німецький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Японський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Сажевий фільтр
за кілограм XRF
Після XRF аналізу

Каталізатор – чому його видаляють?

Причиною видалення каталізатора може стати його поломка або зношування. Як і будь-яка деталь, автокаталізатор має власний експлуатаційний термін, який в середньому становить від 100 до 200 тис. пробігу авто. Але на його роботу впливають багато факторів, тому ця цифра далека від досконалості.

Продать катализатор Тернополь

Дуже часто до нас звертаються клієнти, у яких каталізатор зламався через удар. Ями, вибоїни на дорогах нерідко призводять до ударів та пошкоджень каталізатора. У цьому випадку він втрачає герметичність і стає непридатним для роботи.

Ще однією поширеною причиною виходу з експлуатації каталізатора залишається погана якість палива. Каталізатор допалює паливо, яке не згоріло в двигуні і якщо такого занадто багато, він швидко приходить в непридатний стан.

Каталізатор є частиною системи вихлопу. Тому будь-які неполадки з паливною системою та двигуном негативно позначаються на його роботі та термін служби.

Купувати новий каталізатор дорого. Ця деталь не з дешевих, особливо до нових марок автомобілів останніх років випуску. Пов’язано це з тим, що норми Євро постійно підвищуються і кожне нове покоління отримує складнішу і найдорожчу систему очищення вихлопів. Тому у великій кількості випадків каталізатор видаляють і замість нього ставлять обманку – стронгер, пламегасник, резонатор тощо. На якості роботи автомобіля це не позначається, тому використовується дуже часто. А каталізатор, що відслужив, можна ще й вигідно здати в компанії Ікат.