Викуп (скупка) каталізаторів Суми

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз: +38(093) 541-98-20

Здати б/у каталізатор у Сумах можна швидко та за хороші гроші. Для цього необхідно скористатися послугами нашої компанії. Ми скуповуємо старі каталізатори за найвищими цінами в Україні. Тому, звернувшись до нас, ви можете бути впевнені у своїй вигоді від угоди.

Наша компанія на ринку України одна з найпопулярніших завдяки високим винагородам за здачу старих каталізаторів.

  • Ми працюємо чесно та пропонуємо прозорі умови.
  • Нам можна відправити каталізатор перевізником або здати б/в каталізатор.
  • Ми пропонуємо безкоштовні консультації з усіх супутніх питань.
  • Наше сучасне обладнання дозволяє зробити швидкий та точний аналіз відпрацьованого пристрою.
  • Ми приймаємо каталізатори у будь-яких кількостях.
  • Ми також здійснюємо демонтаж каталізаторів з автомобілів на нашому СТО у Києві.

Прийом каталізаторів є головним напрямом діяльності нашої компанії. Ми добре знаємо, як влаштовано вихлопну систему і можемо допомогти в цих питаннях автолюбителям, які вирішили видалити каталізатор з авто.

Прайс на скупку каталізаторів

Тип приладу Одиниця вимірювання Аналіз Вартість грн.
Дизельний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Керамічний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Американський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Французький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Німецький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Японський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Сажевий фільтр
за кілограм XRF
Після XRF аналізу

Багато хто запитує: а навіщо автомобілю потрібен каталізатор, якщо від нього стільки клопоту. Справа в тому, що всесвітньо ухваленими нормами Євро регулюється викид автомобілями шкідливих речовин в атмосферу. І каталізатори є єдиною метою – зменшувати викид токсичних газів, щоб ваш автомобіль відповідав сучасним нормам Євро.

Для самого автомобіля каталізатор може викликати проблеми, якщо його стільники розплавилися або засмітилися. Справа в тому, що начинки каталізатора зроблені у формі дрібних трубок, які розміщені таким чином, що в розрізі нагадують бджолині стільники. Це зроблено для того, щоб при невеликих розмірах пристрою максимально збільшити площу зіткнення газів із внутрішньою поверхнею каталізатора. Стільники покриті спеціальним напиленням, яке провокує хімічну реакцію, у процесі якої здійснюється перетворення шкідливих сполук у нешкідливі.

Продать катализатор Сумы

Як і кожен фільтр, каталізатор має схильність до засмічення. І чим більше несприятливих факторів при експлуатації автомобіля, тим швидше каталізатор вийде з ладу. До таких шкідливих факторів відноситься неякісне паливо, часте стояння в пробках, потрапляння дрібних частинок в каталізатор і т.п. В ідеалі каталізатор може прослужити вашому автомобілю непоганий термін служби, що становить близько 100-150 тис. км. пробігу. Але при ударах, поломках вихлопної або паливної системи тощо цей термін може скоротитися в рази.

Що робити, якщо каталізатор вийшов із ладу?

Якщо каталізатор несправний, його слід негайно замінити або видалити. Цей пристрій безпосередньо впливає на роботу двигуна, тому зволікання можуть призвести до капремонту.

Якщо ви сумніваєтеся у своєму рішенні, ми можемо надати вам безкоштовну консультацію та реальні варіанти вирішення проблеми. Наші майстри вже протягом років займаються каталізаторами всіх марок авто. А грошова виплата за знятий каталізатор допоможе покрити частину витрат на ремонт авто. Якщо ви вже зняли старий каталізатор, ми все одно можемо його викупити за хорошою ціною. Зв’яжіться з нами зручним для вас способом і заберіть свою винагороду за правильну утилізацію каталізатора.