Викуп (скупка) каталізаторів Чернівці

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз: +38(093) 541-98-20

Скупка каталізаторів у Чернівцях здійснюється нашою компанією на постійній основі. Ми пропонуємо найкращі виплати за старі відпрацьовані каталізатори, оскільки співпрацюємо з представниками Європи. Ми займаємося утилізацією каталізаторів вже багато років і можемо відповісти на будь-які ваші питання. Прийом каталізаторів може бути разовим або на постійній основі та в будь-яких кількостях. Звертайтесь до нас і ми викупимо ваш автокаталізатор за найкращою ціною в Україні.

Чому варто вибрати нашу компанію для каталізатора?

 • Ми проводимо професійний аналіз каталізатора за 5 хвилин.
 • Виплати здійснюються негайно.
 • У нас найвищі ціни за здачу каталізаторів в Україні.
 • Наші майстри мають великий досвід і можуть грамотно демонтувати пристрій з автомобіля (якщо ви знаходитесь у Києві або приїдете до нас).
 • Надаємо безкоштовні консультації.
 • Є можливість надіслати каталізатор нам Новою Поштою.
 • Працюємо з будь-якою кількістю відпрацьованих пристроїв.
 • Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені у чесній виплаті та правильної утилізації вашого каталізатора. Ваші дії сприяють збереженню природи та її цінних ресурсів.

Якщо ви хочете продати каталізатор, ціни на скупку можна подивитися в таблиці. Якщо у вас є запитання, скористайтесь телефонним зв’язком.

Прайс на скупку каталізаторів

Тип приладу Одиниця вимірювання Аналіз Вартість грн.
Дизельний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Керамічний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Американський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Французький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Німецький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Японський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Сажевий фільтр
за кілограм XRF
Після XRF аналізу

Чому каталізатор ламається?

Багато власників авто стикаються з проблемою несправності каталізатора. Це відбувається з кількох причин:

 • каталізатор відслужив свій термін служби та більше не справляється з поставленим завданням – очищати вихлопи від шкідливих газів;
 • після механічного або теплового удару пристрій пошкоджено;
 • передчасне засмічення внаслідок неякісного палива.

Яка б причина не призвела до виходу з ладу каталітичного перетворювача, його варто замінити або видалити. І зволікати з цим не можна, тому що каталізатор є частиною вихлопної системи та працює безпосередньо з двигуном. Він знаходиться на приймальній трубі або відразу за нею. Проблеми з каталізатором можуть спричинити інші поломки.

Продать катализатор Черновцы

Що робити, якщо каталізатор забився ?

Є два варіанти ремонту каталізатора. Перший – його заміна на оригінальний пристрій, який коштує чималі гроші. Другий – видалити каталізатор та замінити його аналогічним пристроєм. У народі часто можна почути про заміну на стронгер або пламегасник. Це найдешевший варіант ремонту. Щоб ви не обрали, старий каталізатор варто здати на утилізацію. Його не можна зберігати або просто викинути, оскільки він містить велику кількість шкідливих речовин. А вам здача каталізатора на утилізацію принесе ще й матеріальну вигоду.

Усі сучасні автомобілі оснащуються каталізаторами. Всесвітні норми екологічності палива та двигунів під назвою “Євро” вже досягли 7 покоління. І хоча багато експертів пророкують незабаром повну відмову від двигунів внутрішнього згоряння, є сфери, де не обійтися від ДВЗ і відповідно каталітичних перетворювачів. Даний пристрій продуманий і за роки досяг великої досконалості. І поки випускаються двигуни внутрішнього згоряння, створюватимуться й каталізатори для автомобілів, щоб вихлопні гази завдавали мінімізованих збитків атмосфері.