Викуп (скупка) каталізаторів Рівне

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз: +38(093) 541-98-20

Прийом каталізаторів у Рівному здійснюється нашою компанією вже багато років. Ми співпрацюємо як із постійними клієнтами, так і з поодинокими випадками здачі. Нашим перевагою є те, що прийом здійснюється у будь-яких кількостях, а також ми приймаємо пристрої від різних автомобілів та різних років випуску.

Сучасні каталітичні перетворювачі роблять трикомпонентними. Вони мають два види каталізаторів, які здійснюють відновлювальні та окисні перетворення, які значно знижують викид:

  • монооксид вуглецю (СО),
  • вуглеводнів (CxHy),
  • оксидів азоту (NOx, NO та NO2).

Завдяки роботі каталізатора в автомобілі на виході з вихлопної виходять N2 і СО2, які є простими і нешкідливими газами. Каталітичні компоненти в основному є металевим покриттям з платини або її сплаву з іридієм, родієм та/або паладієм. У трикомпонентному пристрої сучасного типу платина та паладій викликають окислення СО та СН, а родій зменшує викиди NOx. Вони знаходяться у внутрішньому блоці каталізатора, який є керамічні стільники. Ця форма дозволяє максимально збільшити площу зіткнення газів з каталітичною речовиною. Незгорілі залишки при контакті окислюються і догоряють, виділяючи при цьому високу температуру. Тому з часом на стільниках каталізатора осідають частинки, які викликають його засмічення, а при перегріві стільники оплавляються. На автомобілях з дизельними двигунами встановлюються також сажоуловлювачі.

У разі поломки каталізатора його слід замінити. Але оскільки цей пристрій не з дешевих, ми пропонуємо викуп старих каталізаторів, що допоможе вам компенсувати частину витрат на ремонт. У нас ви можете продати каталізатор в Києві, Рівному та інших містах. Ми працюємо по всій Україні.

Прайс на скупку каталізаторів

Тип приладу Одиниця вимірювання Аналіз Вартість грн.
Дизельний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Керамічний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Американський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Французький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Німецький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Японський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Сажевий фільтр
за кілограм XRF
Після XRF аналізу

Чи варто видаляти каталізатор?

Продать катализатор Ровно

Хоча каталізатор виконує важливу функцію – очищення вихлопних газів, багато автовласників готові його видалити. Незаперечно, що найкращим варіантом для навколишнього середовища є заміна каталізатора на новий. Але оскільки пристрій дорогий, ми розуміємо власників авто, які хочуть видалити каталізатор. У будь-якому випадку використаний пристрій слід здати на утилізацію.

Сучасні каталізатори мають свою контрольну систему, яка аналізує склад газів і передає дані в блок управління авто. Якщо просто видалити каталізатор, то вийде збій у системі, комп’ютер видаватиме помилку блокуючи роботу інших систем авто. Видаляти каталізатор потрібно на спеціалізованому сервісі, де майстри мають досвід подібних робіт, відповідне обладнання та можуть запропонувати результативні варіанти вирішення проблеми. Якщо вам потрібна консультація з питань каталізаторів, звертайтесь до нас за телефоном.

Ми пропонуємо високі ціни за вживані каталізатори та повністю прозорі умови співпраці. За багато років своєї роботи ми отримали багато позитивних відгуків та придбали чимало постійних клієнтів, що свідчить про наш професіоналізм та чесність.