Викуп (скупка) каталізаторів Полтава

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз: +38(093) 541-98-20

Викуп відпрацьованих каталізаторів у Полтаві на найкращих умовах пропонує компанія Ікат. Ми вже багато років працюємо на ринку України і за цей час заслужили на довіру тисяч клієнтів. Нас виділяє як професійний підхід до справи, так і чесність у співпраці. З нами працює багато СТО з усієї України.

Що ми пропонуємо:

  • Прості умови викупу каталізаторів у будь-якій кількості.
  • Точний спектральний аналіз деталі, що відслужила.
  • Прийом каталізаторів від автомобілів різних марок та різних років випуску.
  • Високі виплати без затримок готівкою або картку.
  • Видалення каталізатора на нашому СТО у Києві.
  • Безкоштовну консультацію щодо викупу каталізаторів.
  • Віддалений викуп та приблизну оцінку за фото.

Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені, що працюєте з професіоналами. Ми знаємо всі нюанси цієї справи, тому що скупка каталізаторів – наш пріоритетний напрямок. Ми безкоштовно проводимо діагностику каталізатора, якщо ви його здаєте у нас.

Якщо ви зіткнулися з проблемою несправного каталізатора/сажевого фільтра, то викуп / прийом сажевих фільтрів у Києві виручить вас, а найвигідніші умови вам може запропонувати наша фірма.

Прайс на скупку каталізаторів

Тип приладу Одиниця вимірювання Аналіз Вартість грн.
Дизельний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Керамічний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Американський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Французький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Німецький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Японський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Сажевий фільтр
за кілограм XRF
Після XRF аналізу

Якщо каталізатор функціонує добре, його немає сенсу достроково видаляти. Але є багато моментів, коли каталізатор краще вирізати, зробити заміну або почистити за можливості.

Продать катализатор Полтава

Якщо каталізатор перебувати у такому стані, що його можна промити, це непоганий варіант. Але досвід показує, що частіше до нас звертаються тоді, коли каталізатор настільки засмічений, що зробити чищення вже неможливо. Також часто зустрічаються каталізатори із розплавленими стільниками, а це виправити вже неможливо. Якщо навіть пошкодилася невелика частина сотів каталізатора, то частинки від поламаних стільників швидко потрапляють в інші стільники і моментально їх забивають. Тому за перших підозр на несправність каталізатора, звертайтеся до нас.

Ремонт каталізатора

Є випадки коли можливе очищення каталізатора спеціальними засобами. Це діє у тих випадках, коли каталізатор цілий і піддається чищенню. Щоправда, скільки прослужить каталізатор після цієї процедури, ніхто гарантії не дає, тому що моментів, які впливають на це, занадто багато.

Ще один варіант – замінити каталізатор пламегасником або резонатором. Каталізатор при цьому видаляється з усім потрібним перепрограмування тощо. Робити цю процедуру слід лише у спеціалізованому СТО.

І найдорожчий варіант ремонту – заміна приладу на аналогічний новий.

Який з методів ремонту каталізатора вибрати ви вибираєте ви самі виходячи зі стану каталізатора і ваших фінансових можливостей. А ми завжди готові виплатити вам грошову компенсацію за здавання старого каталізатора.