Викуп (скупка) каталізаторів Одеса

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз: +38(093) 541-98-20

Якщо вас цікавить питання: Як вигідно здати каталізатор в Одесі? Ви звернулися на адресу. Наша компанія вже десятки років займається викупом б/у каталізаторів в Одесі та інших містах України. Ми пропонуємо своїм клієнтам прості та прозорі умови.

Що ми пропонуємо:

  • Найвищі виплати в Україні за відпрацьовані каталізатори.
  • Прийом б/в каталізаторів у будь-якій кількості від одиниці до десятків.
  • Швидкий спектральний аналіз сучасного обладнання.
  • Віддалений викуп із усіх міст України.
  • Високі чесні виплати без затримок.
  • Безкоштовні консультації з питань здавання каталізаторів.
  • Прайс на скуповування каталізаторів всіх марок авто.
  • Разова чи постійна співпраця на найвигідніших умовах.

Серед інших напрямів діяльності нашої фірми скупка каталізаторів є найважливішим видом нашої діяльності.

Звертайтеся до нас за вказаними вище телефонами, ми відповімо на ваші запитання. Ми також здійснюємо прийом фільтрів сажі. Наша оцінка дозволяє вам здати старий каталізатор за європейськими цінами в Україні!

Прайс на скупку каталізаторів

Тип приладу Одиниця вимірювання Аналіз Вартість грн.
Дизельний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Керамічний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Американський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Французький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Німецький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Японський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Сажевий фільтр
за кілограм XRF
Після XRF аналізу

Видалення каталізатора

Продать катализаторов Одесса

Багато автовласників не знають, що видалення каталізатора можна зробити “безболісним” для автомобіля. Якщо звернутися до майстрів, які знають свою справу, то автомобіль працюватиме навіть ще краще: підвищиться динаміка розгону, зменшиться витрата палива. Забитий/пошкоджений каталізатор тягне за собою багато проблем. Несправність ви помітите за рахунок падіння потужності авто, збільшеної витрати палива, зміни кольору вихлопних газів, нестандартних звуків та інших ознак. У разі деталь слід замінити. Але каталізатор коштує недешево, а при неякісних дорогах та поганому паливі здатний засмічуватися та ламатися досить швидко. Тому досить мудрим рішенням є видалення каталізатора. Старий каталізатор, що відслужив, при цьому можна здати за непогані гроші.

Каталізатор загалом виконує дві функції, основну – очищення вихлопних газів від шкідливих домішок, та другу – розбивку потоків вихлопних газів. Але оскільки в нашій країні закони екологічності досить демократичні, то справний сучасний двигун може працювати і без каталізатора, а з функцією перенаправлення потоків вихлопних газів можуть впоратися дешевші аналоги деталі, наприклад, пламегасник або резонатор. Тому при правильному підході до справи, видалення каталізатора буде дешевшим ремонтом і нешкідливим для авто.

На наших СТО в Києві ми здійснюємо повний спектр робіт з видалення каталізаторів та пов’язані з цим питання. В Одесі та інших містах України ми пропонуємо тільки викуп відпрацьованих каталізаторів за найкращими цінами.