Викуп (скупка) каталізаторів Миколаїв

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз: +38(093) 541-98-20

Прийом каталізаторів у Миколаєві проводиться нашою компанією на вигідних умовах. Ми гарантуємо високі виплати згідно з прайсом. На ціну відпрацьованого каталізатора впливають деякі фактори, наприклад, його стан, чи на ньому немає пошкоджень, марка автомобіля, рік випуску тощо. Але незалежно від цих моментів ми приймаємо різні каталізатори та фільтри сажі від усіх марок авто.

Наша компанія пропонує вам прийом каталізаторів. Здати каталізатор у Миколаєві можна зв’язавшись з нами за телефоном. Наші менеджери проконсультують вас, назвуть приблизну вартість та скоординують подальші дії.

Нам довіряють тисячі клієнтів по всій Україні, тому що ми вже багато років на ринку займаємося скупкою та утилізацією каталізаторів та пропонуємо найкращі ціни.

У нас багато досвіду у цій справі та своя мережа СТО у Києві. Ми працюємо по всій Україні оптом і в роздріб приймаючи каталізатори бу і завоювали репутацію надійного партнера.

Прайс на скупку каталізаторів

Тип приладу Одиниця вимірювання Аналіз Вартість грн.
Дизельний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Керамічний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Американський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Французький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Німецький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Японський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Сажевий фільтр
за кілограм XRF
Після XRF аналізу

Що таке каталізатор в автомобілі?

Каталізатор – це деталь випускної системи автомобіля, призначена для очищення вихлопних газів. Справний автомобільний каталізатор перетворює шкідливі з’єднання газів на нешкідливі шляхом хімічних реакцій усередині пристрою. Для цього в ньому є сукупність трубок, які розташовані таким чином, що у розрізі нагадують бджолині стільники. Вони покриті певною хімічною речовиною, яка є каталізатором для проходження хімічних реакцій. Каталізатор добре працює у прогрітому стані, тому для нього важливо, щоб двигун був “прогрітий”. Для автокаталізаторів ворогом виступає неякісне паливо, яке змушує його переробляти у рази більшу кількість токсичних речовин.

Більшість каталізаторів мають керамічну серцевину. Хоча трапляються і металеві каталізатори. Кераміка більше схильна до фізичних пошкоджень, але вона дешевша, тому її застосовують частіше.

Продать катализатор Николаев

Чому важливо утилізувати каталізатори?

Каталізатор в автомобілі під час служби переробляє безліч вихлопних газів. За час своєї роботи він накопичує в собі багато шкідливих речовин, які осідають на стінках трубок. Тому коли каталізатор вже непридатний для експлуатації, він дуже токсичний. Зберігати його небезпечно. Просто викинути – завдасть багато шкоди довкіллю. Тому існують компанії, які займаються скуповуванням та утилізацією автомобільних каталізаторів. Такий перебіг подій вигідний усім. Природа не страждає від викидів сміття. Виробники отримують частину рідкісних металів у оборот. А клієнт отримує за здачу каталізатора щедру грошову винагороду.

Наша компанія відома тим, що ми робимо швидкий аналіз старих каталізаторів та виплачуємо високі виплати за відпрацьовані пристрої. Ви можете здати їх у будь-якій кількості та працювати з нами на постійній основі. З усіх питань звертайтесь до наших менеджерів, і ми будемо раді відповісти на них.