Викуп (скупка) каталізаторів Львів

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз: +38(093) 541-98-20

Старі каталізатори від автомобілів можна вигідно здати на утилізацію і при цьому отримати грошову винагороду. Наша компанія займається викупом каталізаторів на найвигідніших умовах. Ми працюємо по всій Україні, у тому числі у Львові. Поводьтеся, якщо ви вирішили здати каталізатор від свого автомобіля. Якщо каталізатор вашого авто зламався, найкращий вихід у такому випадку – прийом каталізаторів в Києві, запропонований нашою фірмою. Ми робимо найвищі в Україні виплати.

Працюючи з нами ви отримуєте:

  • сприяння наших менеджерів та їх інформаційну підтримку,
  • найвигідніші для продавця умови викупу,
  • оперативність та надійність з нашого боку,
  • зрозумілі прості умови угоди,
  • прийом каталізаторів у будь-якій кількості,
  • можливість постійного співробітництва.

Орієнтовні ціни можна дізнатися по телефону, зв’язавшись з нашими менеджерами, але остаточна вартість буде вказана після аналізу XRF. Ви можете самостійно здати нам свій вживаний каталізатор, або відправити його Новою Поштою. На остаточну вартість впливає стан каталізатора, його рік випуску та модель.

Прайс на скупку каталізаторів

Тип приладу Одиниця вимірювання Аналіз Вартість грн.
Дизельний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Керамічний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Американський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Французький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Німецький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Японський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Сажевий фільтр
за кілограм XRF
Після XRF аналізу

На жаль, не всім автовласникам відомо, що здача автокаталізатора може бути для них дуже вигідною. Тому ми інформуємо всіх, що здійснюємо прийом каталізаторів на найвигідніших умовах. Адже зберігати непотрібну, яка відслужила свій термін, токсичну деталь у гаражі не має сенсу.

Ми приймаємо каталізатори від усіх автомобілів та в будь-якій кількості, співпрацюємо з СТО та сервісними центрами по всій Україні. Звертайтеся, якщо вам потрібна консультація щодо цього питання. Багаторічний досвід дозволяє нам виконувати нашу роботу швидко та якісно.

Продать катализатор Львов

Навіщо видаляти каталізатор?

Останнім часом набув великої популярності продаж пригнаних із Європи машин. Дуже часто такий транспорт має пробіг у сотні тисяч кілометрів. Як відомо каталізатор справно працює в основному до 150 тис. км пробігу авто. Далі він втрачає свої властивості очищати вихлопні гази, засмічується та згубно впливає на всю систему вихлопу та двигун. Тому каталізатори, що відслужили свій термін, краще видаляти. Найкращим варіантом, звичайно ж, є їх заміна на новий аналогічний пристрій, але є і дешевші варіанти – наприклад установка резонатора або стронгера (він же пламегасник).

А що робити з каталізатором, що відслужив? Його слід здати нам на утилізацію. Таким чином, природа не забруднюється, ваш автомобіль далі справно працює, а ви отримуєте грошову компенсацію за старий пристрій, який пускається на правильну переробку.

У каталізаторі містяться рідкісні метали, яких не так багато в природі, тому здаючи свій каталізатор, ви сприяєте збереженню природних багатств землі. Каталізатори стали встановлювати нещодавно (у 90-х роках), але вони успішно виконують своє завдання і значно знижують токсичність автомобільних вихлопів. Тому жоден сучасний автомобіль із двигуном внутрішнього згоряння не випускається без цього каталітичного перетворювача.