Викуп (скупка) каталізаторів Луцьк

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз: +38(093) 541-98-20

Продати каталізатор з автомобіля в Луцьку можна скориставшись послугами нашої компанії. Ми вже роками працюємо на ринку України і за цей час заслужили лише позитивні відгуки. З нами працювати надійно та вигідно, це можуть підтвердити тисячі клієнтів, які здали свій старий каталізатор у нас.

Навіщо складати старі каталізатори? Справа в тому, що ця запчастина не підлягає звичайній здачі на металобрухт, тому що містить багато токсичних речовин. Утилізація каталізаторів відбувається на спеціалізованих пунктах, таких як наш. Ми приймаємо старі каталізатори за високою вартістю, що є важливим для власників авто. Тому здати каталізатор набагато вигідніше, ніж легко зберігати. Якщо вам знайома подібна проблема, краще продати каталізатор, Київ має спеціалізовані пункти прийому для цього.

Нижче ви можете побачити які каталізатори ми приймаємо, а для уточнення вартості звертайтесь за вказаними номерами телефону.

Прайс на скупку каталізаторів

Тип приладу Одиниця вимірювання Аналіз Вартість грн.
Дизельний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Керамічний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Американський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Французький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Німецький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Японський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Сажевий фільтр
за кілограм XRF
Після XRF аналізу

Прийом каталізаторів такими компаніями як наша вигідна всім. Власники авто отримують хорошу грошову компенсацію за здавання старого каталізатора. Правильна утилізація вигідна і автовиробникам, оскільки частина важливої ​​сировини повертається на заводи для подальшого виробництва. А планеті та всім людям це вигідно, тому що токсичні речовини не потрапляють у землю та воду, а переробляються та пускаються знову у виробництво.

Сам каталізатор призначений для збереження атмосфери. При згорянні палива, крім нешкідливих речовин, з вихлопними газами виходять і частки незгорілого палива та токсичні сполуки газів. Каталізатор, завдяки проходженню у ньому хімічних реакцій, перетворює складні шкідливі організмам речовини на прості нешкідливі гази. Завдяки цьому на виході виходить досить чистий вихлоп, який відповідає нормам Євро-3, Євро-5 і т.д.

Продать катализатор Луцк

Переваги роботи з нами

Якщо ви видалили старий каталізатор із автомобіля, не поспішайте його викидати. Завдяки нашій компанії, ви можете непогано на ньому заробити. Для цього зв’яжіться з нами зручним для вас способом і ми детально проконсультуємо вас, як отримати грошову виплату за каталізатор.

Працюючи з нами ви отримуєте:

  • прозорі умови угоди,
  • можливість разового та постійного співробітництва,
  • прийом каталізаторів у будь-якій кількості та від різних марок авто,
  • високу виплату без затримок,
  • інформаційну підтримку.

Якщо ви знаходитесь у місті Луцьк або іншому місті України, ми можемо співпрацювати навіть дистанційно. За допомогою перевізників (наприклад, Нова Пошта) ви відправляєте нам ваш вживаний каталізатор, а ми відправляємо вам грошову винагороду за нього.

Скупка каталізаторів у Києві здійснюється нами безпосередньо на наших приймальних пунктах. Також ми вилучаємо старі каталізатори з авто. Якщо вас цікавить співпраця, телефонуйте нам зараз!