Скупка каталізаторів Кропивницький (Кіровоград)

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз: +38(093) 541-98-20

Видалити каталізатор із машини – рішення багатьох автовласників. Справа в тому, що ця деталь, як і будь-який фільтр, недовговічна. Вона має обмежений термін служби та може виходити з ладу також достроково. І хоча автокаталізатор – це вдосконалений фільтр, який виконує перетворення вихлопних газів за рахунок хімічних реакцій, він також може ламатися, засмічуватися тощо.

Автовиробники заявляють переважно термін служби каталізатора в 150 тис. км пробігу. Але не факт, що він прослужить саме такий пробіг. За ідеальних умов, так. Але є багато факторів, які впливають на його довговічність. Головним із них виступає якість палива. Чим нижчої якості паливо, тим більше шкідливих речовин потрапляє у вихлоп, і тим більша ймовірність, що каталізатор забитися швидше, тому що він перероблятиме більше шкідливих газів.

Каталізатори, що відслужили, не можна викидати. Вони токсичні і небезпечні як людини, так навколишнього середовища. Тому є спеціалізовані пункти прийому цієї автомобільної запчастини. Наша компанія надає послугу викупу старих каталізаторів за найкращими цінами та на прозорих умовах.

Звертаючись до нас, ви отримуєте:

  • чесні умови угоди,
  • найвищі виплати,
  • професійний швидкий аналіз пристрою,
  • прийом каталізаторів поштою,
  • безкоштовну консультацію по телефону,
  • прийом каталізаторів з будь-якого населеного пункту України,
  • разове або постійне співробітництво оптом та в роздріб.

На нас лежить відповідальність правильної утилізації каталізаторів, а ви отримуєте за співпрацю хорошу грошову виплату. При необхідності ми також знімаємо каталізатори з авто, можемо запропонувати якісний ремонт вихлопної. Також ми співпрацюємо зі СТО та автосервісами по всій Україні. З нами вигідно та надійно працювати, у цьому вже переконалися тисячі автовласників.

Якщо вам потрібно продати каталізатор за високою ціною, звертайтеся до нас. У Києві таких вигідних пропозицій зовсім небагато.

Прайс на скупку каталізаторів

Тип приладу Одиниця вимірювання Аналіз Вартість грн.
Дизельний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Керамічний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Американський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Французький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Німецький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Японський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Сажевий фільтр
за кілограм XRF
Після XRF аналізу

Чому каталізатори високо цінуються?

Продать катализатор Кировоград (Кропивницкий)

Сучасні автомобільні каталізатори роблять трикомпонентними. Вони виконують функцію очищення вихлопних газів від важких дрібних частинок та перетворення небезпечних для здоров’я речовини на безпечні форми газів. Автовиробники сильно попрацювали над удосконаленням даного пристрою, оскільки всесвітні норми екологічності значно посилилися. Сучасні автокаталізатори настільки очищають вихлоп автомобіля, що він набагато безпечніший за людину, що курить. Але досягти цього вдалося завдяки застосуванню дорогих металів (паладій, платина) як каталітична речовина, що викликає хімічну реакцію.

Ось тому старі каталізатори цінуються. Самостійно вилучити з відпрацьованого пристрою потрібний метал не вийде та й небезпечно для здоров’я. Дані метали напилюються тонким шаром на стільники каталізатора для збільшення площі контакту. Внутрішності каталізатора бувають керамічними та металевими, що також впливає на його вартість. Вигідний варіант – здати старий каталізатор дорого, наприклад у нас. Наші майстри проконсультують вас з усіх питань і запропонують найкращі умови угоди.