Викуп (скупка) каталізаторів Івано-Франківськ

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз: +38(093) 541-98-20

Якщо ви є власником старого каталізатора, не варто його зберігати. Є найкраще рішення – здати каталізатор за грошову винагороду. Старі каталізатори містять у собі масу шкідливих для людини речовин. Зазвичай здачі з металобрухтом вони не підлягають, з цієї ж причини. Тому є спеціалізовані пункти прийому каталізаторів.

Наша компанія на ринку України багато років займається викупом каталізаторів від автомобілів різних марок. Якщо ви хочете дізнатися скільки можна виручити за такий відпрацьований пристрій – звертайтеся до нас. Наші фахівці проконсультують вас з усіх питань у цьому напрямку.

Ми пропонуємо вигідні умови співпраці як для приватних осіб, так і для автомобільних компаній, СТО тощо. Приймаємо каталізатори оптом та в роздріб, у різному стані. Детальнішу інформацію ви можете отримати, зв’язавшись з нами по телефону.

У місті Івано-Франківськ наша компанія також займається викупом каталізаторів. Ми пропонуємо:

  • Високі виплати за здачу каталізаторів.
  • Прозорі умови угоди.
  • Гарантовану виплату.
  • Оперативність та дотримання всіх фінансових зобов’язань.
  • Звертайтесь до пунктів прийому нашої компанії і ви гарантовано отримаєте винагороду за здачу відпрацьованого каталізатора.

Також ми здійснюємо прийом каталізаторів Київ та з усіх обласних центрів України та інших міст.

Прайс на скупку каталізаторів

Тип приладу Одиниця вимірювання Аналіз Вартість грн.
Дизельний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Керамічний за кілограм XRF Після XRF аналізу
Американський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Французький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Німецький за кілограм XRF Після XRF аналізу
Японський за кілограм XRF Після XRF аналізу
Сажевий фільтр
за кілограм XRF
Після XRF аналізу

Що робити, якщо каталізатор автомобіля забився?

Найпоширенішою проблемою каталізаторів є їх здатність засмічуватися дрібними частинками і залишками палива, що не догоріли. Це і є однією з основних функцій цього фільтра. Але це призводить його до непридатного для подальшої роботи стану. Найгірше, ці речовини токсичні та небезпечні для людини. Так що відмовтеся від думки зберігати старий каталізатор “про всяк випадок”.

Продать катализатор Ивано-Франковск

Якщо ви ще не зняли каталізатор, що відслужив з автомобіля, зверніться до фахівців. Це потрібно зробити відповідно до екологічних та технічних вимог. Не відставляйте проведення цих ремонтних робіт вашого автомобіля в “довгу скриньку”, адже це може спричинити поломки інших деталей.

Не всім відомо, що утилізація каталізатора може бути вигідною як для власника, так і для автомобіля. Сучасні методи ремонту пропонують широкий вибір аналогічних пристроїв, які дешевші і довговічніші в експлуатації.

Звертаючись до нас, ви можете отримати безкоштовну консультацію з вищезазначених питань. Наші майстри вже багато років займаються видаленням каталізаторів та знають усі деталі цієї справи.

Телефонуйте нам за вказаними номерами телефону і ви переконаєтеся, що ми пропонуємо найкращі умови співпраці. Наша репутація говорить про нас більше, ніж ми. Ми ретельно продумали, як зробити так, щоб продати каталізатор в Івано-Франківську можна було швидко, дорого та легко.