Викуп (скупка) каталізаторів HONDA

Скупка каталізаторів Honda / Хонда

Викупимо ваш каталізатор за найкращою ціною!

Телефонуйте зараз:+38(098) 541-98-20

Автомобільний каталітичний перетворювач в хонде — це просте, однак досить ефективне обладнання, яке виконує важливу функцію. Необхідність у цих пристосуваннях з’явилася у зв’язку з посилилися екологічними стандартами. Вони допомагають обмежити викиди небезпечних речовин у навколишнє середовище в процесі згоряння палива. І тепер всі нові автомобілі обов’язково комплектуються подібними пристосуваннями.

Збільшення кількості автомобілів є неодмінним атрибутом багатьох держав. Вже ледь кого дивують надмірно завантажені траси й величезні пробки, що простягнулися на багато кілометрів. Вчені турбуються: автомобільні вихлопні гази, та ще в такій кількості, завдають непоправної шкоди екології. Це послужило підставою для розробки нових стандартів якості пального, який отримав найменування «Євро».

Принципових змін в устрої автомашин, обумовлених необхідністю відповідності новим маркам пального «Євро-4 » і «Євро-5», не відбулося, їх тільки доповнили каталізаторами. Завдяки даному пристосуванню вихлопи очищаються від більшості шкідливих речовин. Так як це обладнання ніяким чином не впливає на рух автомобіля, то за бажанням може бути здійснено видалення каталізатора, але варто взяти до уваги, що токсичність вихлопних газів в результаті даної дії значно зросте.

 

В нас вигідна скупка каталізаторів, Київ.

Прайс на скупку катализаторов.

Тип устройства Единица измерения Анализ устройства Стоимость грн.
Дизельный за килограмм XRF от 300 до 6300
Керамический за килограмм XRF от 360 до 2200
Американский за килограмм XRF от 250 до 1300
Французский за килограмм XRF от 300 до 6300
Германский за килограмм XRF от 360 до 6000
Японский за килограмм XRF от 360 до 2700
Угольный фильтр (сажеуловители)
 за килограмм XRF
от 350 до 1450

Продати каталізатор Honda / ХондаМожете звертатись до нас за вирішенням питань пов’язаними з хонда:

 • Accord
 • Civic
 • CR-V
 • FR-V
 • HR-V
 • Jazz
 • Legend
 • Odyssey
 • Pilot
 • Prelude
 • Saber
 • Shuttle

Опис і призначення головних комплектуючих каталізатора в хонде.

Згідно з розробленими стандартами, шкідливі речовини у вихлопних газах повинні скоротитися до певного значення. До самим пагубним елементам вихлопних газів варто зарахувати:

 • Монооксид вуглецю;
 • Вуглеводні (головний компонент міського смогу);
 • Різні типи оксидів азоту.

Зі шкільних уроків хімії відомо, що каталізатор — це хімічна речовина, яка, не змінюючи своїх характеристик, прискорює хімічну реакцію; аналогічні функції виконує і каталізатор в авто. Каталітичний перетворювач має відносно простий пристрій, його основу складає керамічна камера, покрита спеціальним металевим каталізатором. Зменшення вмісту токсичних речовин є результатом реакції, в яку вступають вихлопи, проходячи через це обладнання.

Каталітичні перетворювачі мають різні пристрої, чим і визначена ціна каталізатора. Найкраще з функціями металевого каталізатора справляються золото, паладій і родій. Використання подібних дорогих металів значно здорожує собівартість приладу, у зв’язку з чим їм в даний час підбирається альтернативне рішення. Всі перетворювачі останніх моделей представляють із себе послідовне з’єднання трьох каталізаторів. Кожен з них призначений для очищення конкретного типу токсичних речовин. Незважаючи на гадану простоту заміна каталізатора — робота вельми складна, замовити яку має сенс за допомогою професіоналів.

Неполадки каталізатора хонди.

Як і будь-який інший пристрій в авто, перетворювач з часом може зламатися, через що стає гірше робота двигуна і зростає його знос. Чи впорається з даною проблемою допоможе заміна або ремонт каталізатора. Однак вартість даного обладнання досить недешева. Викуп каталізатора — це послуга, яку пропонує наша фірма. У нашій майстерні оперативно знімуть що у непридатність каталізатор, за який ви до того ж отримаєте грошову компенсацію. Після чого у нас можна купити за привабливими розцінками нове обладнання. Представляються нами умови покупки каталітичного перетворювача зручні, в першу чергу, нашим клієнтам і є найбільш оптимальними.

 

 Маркування для каталізаторів HONDA

 Ціна, $

HONDA CIVIC 7 PASKOW 22 — 62
HONDA CIVIC 8 PASKOW 28 — 68

Остаточну вартість ви дізнаєтесь після XRF аналізу.